#49
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#9
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#34
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#63
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
#30
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 350/450 -
#78
Een gedraaide en gepolychromeerde kandelaar op elektriciteit.
#14
Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
#81
Een halfronde consoletafel met een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 35 cm -
#89
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#75
Een eenvoudig ovaal bijzettafeltje op tapse poten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 52 x 39 cm -
#95
Een houten koekkoeksklok met uitgebreide jachtversiering.
#52
Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120/200