#165Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.
#647Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.
A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.No longer availableDim. L: 28-45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#311GoudaTwee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.
Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3No longer availableDim. H: 27 & 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#360Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 300 / 350 -
#536Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
#58Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)
A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)No longer availableDim. l 26 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#645Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#684Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 35 / 45