#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#416Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.No longer availableDim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#65Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.
A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#516Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
#694Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.No longer availableDim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80 / 100