#210Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#428Willy CeysensPeriod: 1929-2007Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 35 / 70 -
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#536Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
#547Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 275 / 325