#321Een lot van 5 herdenkingsmunten. 1 ronde munt met opschrift PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 vierkant met opschrift “Bezetting Nederland 10 mei 1940, bevrijding 1944”, 1 ronde medaille meet opschrift Wereldwinner Amsterdam ‘85 met certificaat, 1 vergulde munt met opschrift “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting”, 1 medaille met opschrift “Vlaamse Raad”.
A lot of 5 commemorative coins. 1 round coin with inscription PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 square with inscription “Occupation of the Netherlands 10 May 1940, liberation 1944”, 1 round medal with inscription Wereldwinner Amsterdam '85 with certificate, 1 gold-plated coin with inscription “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting” , 1 medal with the inscription “Flemish Council”.No longer availableDim. b14cmEstimate: € 40 / 50 -
#655Val Saint Lambert.Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#138DelvauxEen Delvaux handtas in donkerbruin leder, model “Mousson”.
A Delvaux handbag in dark brown leather, model “Mousson”.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 425 / 450 -
#476Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#180Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#293Vijf diverse wandelstokken met handvaten van hoorn, been, koper e.a.
Five various walking sticks with handles of horn, bone, copper and others.No longer availableDim. L: 80-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120