#393Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#259Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#186Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#361Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.
A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.No longer availableDim. H: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120