#72Felicien Rops“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Getiteld, gedateerd 1895 en gemonogrammeerd in de plaat.
“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Titled, dated 1895 and monogrammed in the plate.No longer availableDim. 14,5 x 9,9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#141Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een pendule met twee 5-lichtpunt kandelaars. Bijgevoegd twee draaisleutels.
#300Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met licht blauwe saffieren gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Gemerkt.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with light blue sapphires set in silver with a combined weight of +- 1 ct. Marked.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 850 / 950 -
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#478“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 600 / 650 -
#647Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.
A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.No longer availableDim. L: 28-45 cmEstimate: € 120 / 200