#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
#596Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.No longer availableDim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200 / 250 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100 / 1200 -
#230Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.48 ct.No longer availableEstimate: € 1750 / 1850 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
#270Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#583DavidoffEen humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.
A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".No longer availableDim. 17 x 35 cmEstimate: € 175 / 225 -
#155Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.
A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.No longer availableDim. L: 8-14 cmEstimate: € 60 / 100