#597Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
#268Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
#235Een hoekbibliotheek van gebeitst hout met twee deuren. Bovenste deur met gaas bekleed.
A corner library in stained wood with two doors. Top door covered with mesh.No longer availableDim. 220 x 80 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#567Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.
#278Val Saint LambertEen kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
#548MuranoEen glazen Murano vaas met geabstraheerd gezicht in het reliëf, naar Picasso.
#379Gabriel Dechamps“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#46Een houten krantenstandaard met 5 houders.
#258“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
#573Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
#422Amsler & Ruthhardt“Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.
#178Een Kasjmier sjaal. Einde XIXde eeuw.
A cachemere shawl. End of the XIXth century.No longer availableDim. 160 x 320 cmEstimate: € 100 / 150