#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#533Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
#123Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
#1Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.
A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45 / 55 -
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.No longer availableDim. 51 x 55 x 45 cmEstimate: € 70 / 80