#180Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#586Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#248Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#536Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
#573Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#299Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
#405“Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.
Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120