Other lots in this auction
-
#429Jaap MinPeriod: 1914 - 1987“Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.
"Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".No longer availableDim. 29 x 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#110Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 750 / 850 -
#74Amedée Leynen“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120 / 200 -
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#84Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.
A pair of cafe scenes: “The shooters in Eksaarde.” and “Card Game.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#491Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
“Recumbent Greyhound.” Bronze sculpture on a green marble base.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#181Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.No longer availableDim. 215 x 140 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#231ElkingtonEen verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.
A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.No longer availableDim. h 24 & Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Frédéric-Antonin BreyssePeriod: 1907-2001“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.
“SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.No longer availableEstimate: € 40 / 50

