Other lots in this auction
-
#413Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
A carved Chinese brass koro decorated with mythical scenes and dragon handles. Marked on the bottom with a seal.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#324Een paar wandlampen van koper.
A pair of copper wall lamps.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#450Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#156Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.No longer availableDim. L. 186Estimate: € 240 / 300 -
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
A pair of bronze bookend figurines of elephants.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 425 / 475 -
#632Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75 / 125 -
#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300 -
#163Gaston Leroux“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 2250 / 2500 -
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100

