Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.

Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.

An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.
Dim. h 48,5 cm
SKU: 1804230664.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #664
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #79
    Amedée Leynen

    “L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.

    “L'arrivee du cirque”. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1926”.
    No longer available
    Dim. 30 x 52cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1

    Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.

    A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #139
    Salvador Dali

    “Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.

    « Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #238

    Een paard van zamak op houten sokkel.

    Un cheval en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #656

    Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)

    A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)
    No longer available
    Dim. 150 x 80 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #649
    Murano

    Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.

    A glass sculpted Murano shell with various colours.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #673

    Drie Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd, waarvan 2 op houten sokkel. Bijgevoegd gesculpteerde druiventros.

    Three Asian figurines sculpted from Jade, 2 of which on a wooden base. Attached sculpted bunch of grapes.
    No longer available
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #698

    Een lot koper bestaande uit een voetverwarmer, een kruik, een verstuiver en een balg.

    A lot of copper comprising a foot stove, a jug, a disperser and bellows.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #683
    Val Saint-Lambert

    Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #432

    Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.

    A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More