#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#215Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#412Rémy De Pillecijn“De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.
#336Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#208Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#534Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
#665MuranoEen Murano vaas met rood in de massa.
A Murano vase with red in the mass.No longer availableDim. 34 x Ø 14 cmEstimate: € 75 / 125