#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#645Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#145Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.
A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#696Een klein tweedeurskastje met vooraan gelakte versiering van vlinders en bloemen. Chinees werk.
A small two-door cabinet with lacquered decoration of butterflies and flowers on the front. Chinese work.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#279Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 24,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#472Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120