Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.

Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.

An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.
Dim. h 48,5 cm
SKU: 1804230664.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #664
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #429
    Jaap Min
    Period: 1914 - 1987

    “Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.

    "Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".
    No longer available
    Dim. 29 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #549

    “Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.

    "Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #110

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.
    No longer available
    Dim. 3,04 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #74
    Amedée Leynen

    “Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.

    Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.
    No longer available
    Dim. 34 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #682

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

    Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #84
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    A pair of cafe scenes: “The shooters in Eksaarde.” and “Card Game.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #233
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.

    “Recumbent Greyhound.” Bronze sculpture on a green marble base.
    No longer available
    Dim. h 14,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #580

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #181

    Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.

    An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 215 x 140 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231
    Elkington

    Een verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.

    A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 24 & Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Frédéric-Antonin Breysse
    Period: 1907-2001

    “S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.

    “SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More