#117“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#448Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.No longer availableDim. 31 x 20 x 15cmEstimate: € 120 / 140 -
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#652Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Three chromolithographs with beautiful young women from different periods.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#27Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#50Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
A 9 carat yellow gold slave bracelet.No longer availableDim. 13,78 gEstimate: € 200 / 250