#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
#237
Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
A white and red marble vide-poche with two small bronze elephants.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/50 -
#553
Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#241
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#613
Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#672
Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
#61
lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160/180 -
#600
#60
Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150/200 -
#449Dees De Bruyn
“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#699Hamadan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#429
“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/120