#121Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
#14Vijf diverse blauw en witte borden en een grote polychrome Delftse schotel. Evenals een polychroom tegeltje.
Cinq assiettes diverses en bleu et blanc et un grand plat polychrome de Deflt. Ainsi qu’un carreau polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#103Een lot Booms glas bestaande uit een karaf en groene vaas met vergulde accenten.
Lot de verrerie de Boom comprenant une carafe et un vase vert aux accents dorés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#364Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
#344Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
#383Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#47Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
#217Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.
#380“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 40