Other lots in this auction
-
#26
Twee wezens uit de hindoemythologie van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#87
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#355
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#324S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Val St. Lambert
Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13
“Phrenology by L.N. Fowler”. Een aardewerken buste met aanduiding van allerlei hersenfuncties. Evenals een toby jug in de vorm van een clownskop, onderaan gemerkt Pryce, Kensington en genummerd.
“Phrenology by L.N. Fowler”. buste en faïence indiquant les fonctions cérébrales. Ainsi qu’une “toby jug” en forme de tête de clown, marquée Pryce, Kensington et numérotée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#157
Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.
Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42
Twee borden van Aziatisch porselein, waarbij één Imari en het andere Chinees met een blauw en wit decor van planten.
Deux assiettes en porcelaine dont une d’Imari et l’autre chinoise à décor bleu et blanc de plantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#156
Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#372
“Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.
Aquarelle.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251Ch. Demets
“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100