#164Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#604‘De verleiding’, gemengde techniek op papier, onleesbaar gesigneerd.
'The Temptation', mixed media on paper, illegibly signed.No longer availableDim. h 41 x b 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#226Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#55Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140 -
#666MalayerEen oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#770Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.