Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Nanking

Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

A baluster vase made of multicolored earthenware, decorated with warriors, monochrome dragons on the shoulder, and similar foo dogs as handles. Circa 1900. Marked at the bottom.
Dim. H. 34 cm
SKU: 2908230617.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #603

    Een kleine Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout, omringd door vier engelen en achter glas ingelijst. Vergulde details en met wapenschildje.

    A small Madonna with Child carved in wood, surrounded by four angels and framed behind glass. Gilt details and with a coat of arms.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm (lijst)
    Estimate: € 60 / 80
  • #158

    Een lot van drie zilveren doosjes waarvan het eerste gemerkt met Engelse keuren: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 gram, het tweede met Franse keuren: Claude Doutre Roussel, Parijs, ca1900, 60 gram en het derde met Duitse keuren gemerkt 800, 45 gram. Toegevoegd een verzilverd pillendoosje.

    A lot of three silver boxes, the first marked with English hallmarks: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 grams, the second with French hallmarks: Claude Doutre Roussel, Paris, ca1900, 60 grams, and the third marked with German hallmarks: 800, 45 grams. Also included is a silver-plated pill box.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 120 / 150
  • #540

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,37 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #17

    Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.

    A porcelain Art Deco vase. Black with gilded plant decoration.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #744

    Een reclamepaneel uit het begin van de vorige eeuw voor koek- en banketbakkerij Theise-Mundelaers uit lier.

    A advertising panel from the beginning of the previous century for the biscuit and pastry shop Theise-Mundelaers from Lier.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

    Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #305

    Een groene Venetiaanse luchter in murano glas. 5 armen, met 2 ontbrekende stukjes.

    A green Venetian chandelier in Murano glass. 5 arms, with 2 missing pieces.
    No longer available
    Dim. h +-40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #336

    Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.

    To rewire a Marie-Therese chandelier with 5 arms.
    No longer available
    Dim. h 40 Ø58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #720

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 karat white gold ring set with two old-cut diamonds and three baguette sapphires with a combined weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,73 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #588

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. 50 x 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #116

    Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.

    A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 133x49x220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475
    Hergé

    “De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.

    “The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More