#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#798AlessiEen kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 500 -
#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#473Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#280Een paar oorbellen van geelgoud en staal.
#292Gustave Albert CatoirHoevezicht met kippen, olieverf op doek. Kleine schade aan het doek bovenaan en rechterkant. Gesigneerd.
#637Een lot speksteen en jade.
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600