#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90 -
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#431RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1762-1861. Periode ‘72-’73.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1762-1861. Period '72-'73.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#189Sergio Terzani“Antinea.” Smeedijzeren lamp met licht-gele Murano coupe.
"Antinea." Wrought iron lamp with light-yellow Murano coupe.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 220 / 280 -
#174Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
"Mortsel". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1964.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 100 / 120