Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Nanking

Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

A baluster vase made of multicolored earthenware, decorated with warriors, monochrome dragons on the shoulder, and similar foo dogs as handles. Circa 1900. Marked at the bottom.
Dim. H. 34 cm
SKU: 2908230617.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #105

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #798
    Alessi

    Een kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.

    A plastic wall clock with birds as hands. Marked.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #186
    Alphonse De Tombay
    Period: 1843-1918

    “Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.

    "Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #324
    Van Hemeldonck

    Bloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.

    Flower still life in basket, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #128

    Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.

    A colored crystal decanter set with 6 glasses by Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473

    Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.

    A couple of yellow glass paste vases with decoration of grapevines.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #392

    “Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.

    "Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.
    No longer available
    Dim. 9 x 6cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #35
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #280

    Een paar oorbellen van geelgoud en staal.

    A pair of earrings made of yellow gold and steel.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #292
    Gustave Albert Catoir

    Hoevezicht met kippen, olieverf op doek. Kleine schade aan het doek bovenaan en rechterkant. Gesigneerd.

    Farmhouse View with Chickens, oil on canvas. Small damage to the canvas at the top and right side. Signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #637

    Een lot speksteen en jade.

    A lot of soapstone and jade.
    No longer available
    Dim. H: 8-20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #139

    “Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.

    "Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More