#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#717Een Afrikaans gebeeldhouwd stenen beeld van vermoedelijk een lokale godheid op een houten sokkeltje.
An African carved stone sculpture presumably depicting a local deity on a wooden base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#457Een vintage bureaulamp met buigzame arm in chrome uitvoering.
A vintage desk lamp with a flexible arm in chrome finish.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150