Similar lots by type
-
#18
Een Madonna van gepolychromeerd gips.
Sainte vierge en plâtre polychrome.No longer availableDim. H 53 cmEstimate: € 40/60 -
#328
“De fluitspeler en de violiste”. Twee bronzen beeldjes. Onleesbaar gesigneerd.
“Le flûtiste et la violoniste”. Deux statuettes en bronze. Illisiblement signées.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 80/120 -
#623
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
Fétiche africain en bois sculpté. Nkisi-Nkonde.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/180 -
#745
Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/80 -
#627Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/140 -
#201A. Gaudez
“Le travail”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550/650 -
#207Charles Anfrie
“Pas de chance”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de chance”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650/700 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#795
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120/200 -
#308Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#17
“Musicerend paar”. Twee beelden van gesculpteerd hout. Naar de XVde eeuw.
Couple de musiciens. Deux sculptures en bois. D’après le XVe siècle.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 80/120 -
#168
“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Fillette debout sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune foncée. D’après un oeuvre de Juan Clara.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 40/60 -
#701
“Vijf figuren”. Een groep van donkergepatineerd brons.
“Cinq personnages”. Groupe en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/120 -
#31H. De Rave
“De oogst”. Een beeld van donkergepatineerd plaaster. Gesigneerd.
“La récolte”. Sculpture en plâtre à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#621Michel Hereman
“Post-demonisch wezen met jong”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque et son petit”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#355
Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#266
Een mahoniehouten secretaire in Victoriaanse stijl met een werkblad achter lade onder twee andere laden en eveneens vier kleine laden binnenin naast een pidgeon hole.
Secrétaire en acajou de style victorien. Tablette cachée par un tiroir en dessous de deux autres tiroirs. Intérieur à quatre petits tiroirs flanquant une cage à pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 100/150 -
#213Antoon AmorgastiPeriod: 1880 - 1942
“De olifantenmenner” Een grote groep van donkergepatineerd gips op een groen marmeren sokkel. Diverse manco’s en herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Le dompteur d’éléphants”. Grand groupe en plâtre à patine foncée sur socle en marbre vert. Différents manquants et réparations. Signé et daté 1925.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 200/400 -
#218Y. Lohé
Een gestileerde clown van verguld brons. Gesigneerd.
Clown stylisé en bronze doré. Signé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/340 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580/640 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#805
Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560/600 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#353
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak. (letsel aan hand).
“Le sauveteur”. Sculpture en régule. Dégât à la main.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#789
Een siervaas, gedragen door een Moriaan van deels verguld kunststof.
Vase décoratif porté par un maure en plastique partiellement doré.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 70/80 -
#657
Een lot van vijf gesculpteerde tanden in de vorm van krokodillen.
Lot de cinq crocodiles en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#364B. Dropsy
“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#42A. PierretPeriod: 1929-1992
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cm.Estimate: € 100/120 -
#383
Een groot gevarieerd lot met dozen, pennen, een heupfles, een scheermesjesslijper van het merk Siemens, een benen schoentrekker en dito veterhaak, een chronometer, zilveren munten, bronzen penningen, speldjes, zakhorloges (schade), een pince-nez, foto’s van de wereldtentoonstelling van Antwerpen, een geldkistje enz.
Un grand lot varié: des boîtes, des plumes, une flasque de poche, etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#444
“Staand naakt”. Aquarel op papier.
“Nu debout”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#392Lucas Emil I VorstermanPeriod: 1595 - 1675
“De aanbidding van de herders”. Een oude gravure naar ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.
“L’adoration des bergers”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.No longer availableDim. 57,5 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#556
Een garderobe van mahoniehoutfineer in empirestijl, versierd met vier zuiltjes en bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Garde-robe en placage d’acajou de style Empire. Ornée de quatre colonnettes aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. 180 x 165 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#470Lancôme
“Intense”. Een eau de parfum van 50 ml.
“Intense” Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#636
Een tweedelige vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee gemoulureerde paneeldeuren en een uitschuifbaar werkblad.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et à tablette glissante.No longer availableDim. 206 x 110 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#318
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor in de geest van Lodewijk XVI. Onderaan gemerkt ‘Paris’.
Vase couvert de style Louis XVI en porcelaine polychrome et dorée. Décor d’un bouquet de fleurs peint à la main dans une cartouche. Fond rouge bourgogne. Marque Paris sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/230