#271Een lot biscuit en aardewerk, bestaande uit postuurtjes: 3 paren, twee mandjes, een wijwatervat. En een orkest uit Delfts aardewerk, bestaande uit 5 stuks.
A lot of biscuits and earthenware, consisting of figures: 3 couples, two baskets, a holy water font. And an orchestra of Delft earthenware, consisting of 5 pieces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#300Een tafellamp uit kunstbrons met gesculpteerde details en kap.
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#79ScheurichEen zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
#187Een eiken klaptafel met kleine schade.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#4Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyDim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5+ cmEstimate: € 15 / 25 -
#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
A lot of 4 scale models, 1/18, Lancia, Shelby, Chevrolet and BMW (damaged).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70