Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.
Dim. h 19 x l 15 cm
SKU: 2609230408.
Categories: albast, Aziatisch, Beeld, curiosa, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175

Other lots in this auction

  • #525

    Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.

    A Chinese commode with 2 doors, 3 drawers, and 2 accompanying armchairs.
    No longer available
    Dim. 90 x 171 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #631

    Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.

    A lot of 6 biscuit holy water fonts with different designs. Most marked and numbered at the back.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #676

    Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.

    A glass display case on wheels with a black frame. 4 shelves.
    No longer available
    Dim. 190 x 52 x 100cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #119
    B. Siereveld

    ‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.

    'Harbor view', oil on canvas, signed B. Siereveld.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 50 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #495

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #227

    Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.

    A large waved dish in earthenware with blue and white decoration of a resting pair of travelers, marked AK.
    No longer available
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #632

    “Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.

    "Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.

    An accordion with the inscription 'Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
    No longer available
    Dim. 423 x 50 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #297

    Een Italiaans schouwgarnituur met romantische taferelen en een cobaltblauwe achtergrond met goudkleurige decoraties.

    An Italian fireplace set with romantic scenes and a cobalt blue background with gold decorations.
    No longer available
    Dim. h 43 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498
    Gold Imari

    Een kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.

    A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.
    No longer available
    Dim. h 47 & 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #72

    “La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.

    "La Fidelité." Engraving by St. Amand de Gilles.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #134
    Jules Postel
    Period: 1867-1955

    “Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 91cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More