Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.
Dim. h 19 x l 15 cm
SKU: 2609230408.
Categories: albast, Aziatisch, Beeld, curiosa, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #641

    Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.

    A lot of 4 holy water fonts made of Brussels porcelain. Including one with a statue of Mary.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

    Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #233

    Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.

    A Majolica earthenware plate. Late 18th century. Cracked halfway down the middle.
    No longer available
    Dim. Ø26cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #82
    Albert Huyot
    Period: 1872-1968

    “Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 52cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #283
    LAG

    “LAG, four seasons, Autumn” Een akoestische gitaar met bijhorende draagzak. 1 snaar ontbreekt.

    "LAG, four seasons, Autumn" An acoustic guitar with accompanying carrying bag. 1 string is missing.
    No longer available
    Dim. 104cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #527

    Een dessertservies, Paul Pastaud voor Limoges, France bestaande uit 12 dessertbordjes, 12 ondertassen, 10 tassen, een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje en een schotel.

    A dessert service, Paul Pastaud for Limoges, France consisting of 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, a coffee pot, a sugar bowl, a creamer, and a dish.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #224

    Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with a gilt frame and sculpted elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 108 x 64cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #652

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157
    A. Rolle

    “Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.

    "Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #106
    Giles de Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met open uurwerk met tinnen versieringen.

    A standing clock in a sculpted wooden case with an open movement and tin decorations.
    No longer available
    Dim. 265 x 50cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #145
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #146

    Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.

    A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.
    No longer available
    Dim. 218 x 110 x 53cm
    Estimate: € 75 / 150
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More