Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een biscuit witte kat.

Een biscuit witte kat.

287
h 24 cm
Estimate: 4060
Catalogue #287
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #264

    Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.

    A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 - 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een set van 3 eiken bijzettafeltjes met cannage en glazen blaadjes op getorste poten.

    A set of 3 oak side tables with cannage and glass tops on twisted legs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 61 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    Een verguld ijzeren hallamp.

    A gilded iron hall lamp.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #236
    Junghans

    Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.

    Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #277
    Dyberg Kern

    Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #134
    Universal Hobbies

    Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. Een modelauto op schaal 1:43. In presentatiedoosje.

    Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #71
    Kaiser w. Germany

    Een porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.

    A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #87

    Een verzilverd metalen boterpot.

    silver plated metal butter pot.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #195
    Capo di Monte

    Een Capo di Monte beeld van een dame met gekleurde kleding. Op een bamboe sokkel.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 200
  • #19

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    A small copper vase and a copper theepot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #4

    Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.

    A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 29 & Ø15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Online-Only Varia 22 Mei 2023

Op Maandag 22 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday May 22nd lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

22 May 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More