Other lots in this auction
-
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#120Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#56DresdenEen klein rechthoekig vaasje met bloemdecor. We voegen er twee hoedenspelden aan toe.
A small rectangular vase with floral decoration. We add two hat pins to it.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 50 -
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24Een lot Japans porseleinen theeservies, versierd met divers decor. Bestaande uit 15 stuks; 6 kopjes & schoteltjes, suikerpot, melkkannetje, plus theepot waarvan deksel ontbreekt en werd vervangen.
A lot of Japanese porcelain tea service, decorated with various decor. Consisting of 15 pieces; 6 cups & saucers, sugar bowl, milk jug, plus teapot whose lid is missing and was replaced.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#210Een Dagestan tafellopertje van wol.
A Dagestan table runner made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 127 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#230Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
A wooden gatelegg table, late 1800s. With turned legs and two folding sides. Leaf must be reattached.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cmEstimate: € 100 / 120 -
#71Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113PikoEen treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45

