Other lots in this auction
-
#73Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#100Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.
A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#290Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#86Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5+ cmEstimate: € 15 / 25 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
A set of 2 Chinese plates as a promotional gift in a frame and case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#201Romain CapodimontePeriod: 1910 - 2006Een Capodimonte lamp met beeld van jongen en meisje.
A Capo di Monte lamp with an image of a boy and girl.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#55ScailmontEen moderne vaas van gegoten kristal, licht blauw in de massa. Een schilfer onderaan de voet, en een barst aan de bovenrand.
A modern vase of cast crystal, light blue in the mass. A flake at the bottom of the foot, and a crack at the top edge.No longer availableOnline onlyDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Een paar hout gesculpteerde beeldjes van paarden, belegd met koper en parelmoer.
A pair of wood sculpted figurines of horses, covered with copper and mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 28cmEstimate: € 35 / 70

