Other lots in this auction
-
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
A lot of a copper candlestick and a copper frame.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#93Een lot van 2 bekers Kuifje gemerkt Hergé-Lombard plus een kaartspel en 1 auto TIN TIN gemerkt Moulinsart .
A lot of 2 cups of Tintin marked Hergé-Lombard plus a deck of cards and 1 car TIN TIN marked Moulinsart.No longer availableOnline onlyEstimate: € 4540 / 50 -
#256Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
A divided presentation dish in Arabic Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#131Een lot geslepen kristallen glazen in verschillende formaten, waarbij twaalf grote en tien kleine.
A lot of cut crystal glasses in different sizes, including twelve large and ten small ones.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15 / 20 -
#51Een lot van 3 Chinees porseleinen dekselvaasjes, zonder deksel. Famille noire, jaune, Imari.
A lot of 3 Chinese porcelain lidded vases, without lid. Famille noire, jaune, Imari.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
A wooden marquetry box with a sun-shaped drawing, the top part of the lock is missing.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 34 x 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#290Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30

