#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#186Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
#187Een eiken klaptafel met kleine schade.
#177Een Chinees hoedje als in Kuifje en de blauwe lotus.
A Chinese hat as in Tintin and the blue lotus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Een boek met thema geschiedenis, titel Vlaanderen en Engeland.
A book with the theme of history, title Flanders and England.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#176Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
A wooden bowl with ball and attached wooden candle holder.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40