#204Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#87Een verzilverd metalen boterpot.
silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
Two silver-plated metal aircraft models on wooden feet. Scale 1/200. - Fokker F-27 'Friendship' - 1955 - Boeing 314 'Clipper' - 1938No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#137Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#67Een boek met thema geschiedenis, titel Vlaanderen en Engeland.
A book with the theme of history, title Flanders and England.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
#48Een lot van 20 stuks verzilverd tafelgerei.
A lot of 20 pieces of silver plated tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120