#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
#61Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#200Een staande lamp met tafelblad en houten getorste voet.
#238Indo-KeshanHandgeknoopt wollen karpet.
#186Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#176Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40