Similar lots by type
-
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#407
Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.
Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180 / 220 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#601
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 550 / 650 -
#408
Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.
Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500 / 550 -
#751
Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.
Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#534
Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 75 -
#421
Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35 / 50 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 70 -
#389
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#248
Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#631
Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#578
Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160 / 180 -
#607
Een paar balustervazen van ivoor en been met een gesculpteerd decor van trainende jongens op de buik en aan de zijkant met twee olifanten met ringen. Chinees werk.
Paire de vases balustres en ivoire et os à décor sculpté de gamins sportifs sur la panse. Anses en forme de têtes d’éléphants aux anneaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#228
Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 280 -
#619
Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.
Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609
Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#495Ecuador
Drie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.
Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#299R. Van de Mooter
“Dorp in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village en Zélande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#372
Een likeurstel met een karaf en zes glazen op voet. Gesatineerd glas versierd met zilverdraad en bladzilver.
Garniture à liqueur comprenant une carafe et six verres sur pied. Verre satiné décoré de fil d’argent et de feuilles d’argent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#61Val. St. Lambert
Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505Ecuador
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite à monture en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#496
Een eikenhouten eettafel met bolpoten in H-verbinding. Omstreeks 1900.
Table en chêne sur des pieds boules à entretoise en H. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#211
“Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 650 / 750 -
#391Val St. Lambert
Een lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.
Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#188Louis Vuitton
Een lederen handtas, model “Ellipse”. Met stofhoes.
Sac à main en cuir, modèle Ellipse. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 420 / 480 -
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180