Other lots in this auction
-
#543
“Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois au bol”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur socle en bois incrusté. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350 / 450 -
#587
Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320 / 400 -
#339Bernard JanssenPeriod: 1899 - 1963
“Volmolen te Lier” & “De klappeien”. Twee ingekleurde etsen, waarvan het tweede naar een werk van Opsomer.
”Volmolen à Lier” & “De klappeien”. Deux eaux-fortes en couleurs, dont la deuxième d’après une oeuvre de Opsomer.No longer availableDim. 17 x 24,5 &19,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418
Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#639
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#361
Een lot oude postkaarten in twee fardes.
Lot de cartes postales anciennes dans deux fardes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#492
“Drie personages”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening “Pistolesi”.
“Trois personnages”. Huile sur panneau. Porte une signature “Pistolesi”.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#447
Een Japanse doos van roodgelakt hout in twee compartimenten.
Une boîte japonaise à deux compartiments en bois laqué rouge.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Louis Boon, Antwerpen
Een tafelklok van gefineerd hout, versierd met ingelegde motieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois de placage, décoration de motifs incrustés. Début XXième siècle. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#705
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens op een vegetatieve achtergrond.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de symboles de longue vie sur un fond végétal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16
Een mahoniehouten tweedeurskastje met rood marmeren blad.
Une petite armoire à deux portes en acajou et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 85 x 76 x 41 cmEstimate: € 30 / 40