#697Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
#187Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#694Booms GlasEen lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.
#698Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#555Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#692Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.
#691Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#12Een houten tafelschermpje met vier oranje ruitjes met handgeschilderde bloemendecors.
A wooden table screen with four orange panels featuring hand-painted floral decorations.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 120 / 180 -
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#427Mattieu“Steampunk Pestmeester”. Een brons gesculpteerde buste van een futuristische pest dokter op marmeren voet. Achteraan gesigneerd.
"Steampunk Plague Doctor". A bronze sculpted bust of a futuristic plague doctor on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 14 x 12cmEstimate: € 120 / 180 -
#549Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.
A sculpted centerpiece of a cabinet. 18th century carving with floral details and putto. Damage to the base.No longer availableDim. 115x11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#605Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,40 ct.+
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 850 / 950 -
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#163Een bronzen beeld van een dansende dame in art-deco stijl op zwart marmeren voet. Draagt handtekening.
A bronze sculpture of a dancing lady in art-deco style on a black marble base. It bears a signature.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#596Period: 1970Een set in rotan en meerkleurig riet bestaande uit een rek met spiegel, een 2-deurs kastje, een salontafel en 2 armstoelen. Ca. de jaren 70 van de vorige eeuw.
A set in rattan and multi-colored reed consisting of a rack with mirror, a 2-door cabinet, a coffee table, and 2 armchairs. Approximately from the 1970s.No longer availableDim. 184 x 81 x 35 cmEstimate: € 150 / 250