Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees gesculpteerd houten bijzettafeltje met een marmeren blaadje.

Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.

A Chinese carved wooden stand with a marble top.
Dim. h 33,5 x Ø 30 cm
SKU: 3001240376.
Categories: Aziatisch, Hout, Marmer, Meubel.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #376
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #484
    Ogata Gekko
    Period: 1859-1920

    “Attending the tea ceremony (Bijin and teahouse)”. Een Japanse houtsnede op papier, uit de serie “Customs and Manners of Women”, met zegel gemerkt. Medio 1892.

    "Attending the tea ceremony (Bijin and teahouse)". A Japanese woodcut on paper, from the series "Customs and Manners of Women", marked with a seal. Circa 1892.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 22cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #634
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1797-1858

    “Picture book for the practice of drawing”. Een Japanse houtsnede op papier. Met opschrift, Ehon Tebikigusa, 1849, uitgever Iseya Heikichi.

    "Picture book for the practice of drawing". A Japanese woodcut on paper. With inscription, Ehon Tebikigusa, 1849, publisher Iseya Heikichi.
    No longer available
    Dim. 15 x 11cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #215

    Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.

    An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.
    No longer available
    Dim. 260 x 216 x 70
    Estimate: € 300 / 500
  • #556

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #464
    Toyota Hokkei
    Period: 1780-1850

    “Otafuku” & “Helmet”. Een lot van 2 Japanse houtsnedes op papier. Beide met zegel gemerkt. Verso vertaling opschriften. Edo periode, medio 1890.

    "Otafuku" & "Helmet". A lot of 2 Japanese woodblock prints on paper. Both marked with a seal. Verso translation of inscriptions. Edo period, mid-1890s.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 20cm & 18 x 21cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #474
    Nidaime Toyokuni ga Kunisada
    Period: 1780-1865

    “Bijin, denkend aan de lente (Kerselaar in bloei)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Nidaime Toyokuni ga”, zegel “Hama Yahei”, uitgevers zegel “Fuji-Kei (Fujio-Kayakei-Suke)”. Begin 19e eeuw.

    "Bijin, thinking of the spring (Cherry blossoms)". A Japanese woodblock print on paper. Signed "Nidaime Toyokuni ga", seal "Hama Yahei", publisher's seal "Fuji-Kei (Fujio-Kayakei-Suke)". Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 18,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #666

    Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.

    An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #592

    Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.

    A mirror with a cut glass and gilded sculpted frame.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 28,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575
    Gründig

    Grundig Konzertschrank 7063/56. Een vintage radio -en platenspeler meubel, in werkende staat. Lichte schade bovenblad. Bijgevoegd 40-tal bakelieten 75-toeren platen, waaronder OLV toren - La Esterella.

    Grundig Concert Cabinet 7063/56. A vintage radio and record player furniture, in working condition. Minor damage on the top surface. Includes 40 bakelite 78 RPM records, including OLV Tower - La Esterella.
    No longer available
    Dim. 86 x 42 x 72cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #566

    Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.

    A wooden carved French piano stool with upholstered swivel seat. Supported by 3 legs.
    No longer available
    Dim. 36 x Ø51cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #536

    Een 19e eeuwse vitrine in Napoleon III-stijl met marmeren blad.

    A Napoléon III display cabinet with marble top. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 171 x 75 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #686

    Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.

    A root wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.
    No longer available
    Dim. 54 x 87 x 66cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695

    Een vierkante massief eiken salontafel.

    A square solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 100
    Estimate: € 25 / 50
  • #565

    Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.

    A lot of three old glass domes with plaster saint statues.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #356

    Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.

    An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.
    No longer available
    Dim. 75 x 99 x 44cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #614
    Chirimen-e

    Een lot van 3 Japanse houtsneden op papier, bevestigd op een postkaart. Medio 1900.

    A lot of 3 Japanese woodcuts on paper, attached to a postcard. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 15,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #546

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #151
    Jef Lambeaux

    “Buste van een jonge dame”. Een gepatineerd bronzen beeld. Verso gesigneerd.

    "Bust of a young lady." A patinated bronze sculpture. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 900 / 1100
  • #276

    Een houten Louis XVI-stijl bijzetmeubeltje met 3 laden en bronzen elementen versierd. Fineer met enkele barsten.

    A wooden Louis XVI style side cabinet with 3 drawers and decorated with bronze elements. Veneer with some cracks.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328

    Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.

    A set of 2 brass ornaments with removable decorative caps.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #79
    Jozef Tilleux

    “Venetiaans stadzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Met dedicatie achteraan aan Henri Callaerts, gedateerd 1972.

    "Venetian cityscape." Oil on canvas. Signed. With dedication on the back to Henri Callaerts, dated 1972.
    No longer available
    Dim. 37 x 42,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398
    Mamod

    Een stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.

    A steam car, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, United Kingdom.
    No longer available
    Dim. 14 x 40 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een kristallen geometrisch geslepen Art Deco likeurset met karaf en 5 glaasjes.

    A crystal geometrically cut Art Deco liqueur set with decanter and 5 glasses.
    No longer available
    Dim. 20cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #279
    Achiel Lombaert
    Period: 1911-1990

    “Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #336

    Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.

    A bedside table with 1 regular door and 1 rolling door with minor veneer damage and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 80 x 37 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #135

    Een paar kandelaars in Empire stijl van verguld en gepatineerd brons, gedragen door vrouwenfiguren.

    Pair of Empire style candlesticks in gilt and patinated bronze, supported by two female figures.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 900 / 1100
  • #297
    Karel Dupond
    Period: 1943

    “Vogels van de Belgische fauna“. Een album gekleurde postkaarten: 250 vogelkaarten, 27 vlinderkaarten, 54 zoogdierkaarten, en bijgevoegd boek. Uitgegeven door het vermogen van het koninklijk natuurhistorisch museum van België, door Katel Dupond, Brussel 1943.

    "Birds of Belgian Fauna". An album of colored postcards: 250 bird cards, 27 butterfly cards, 54 mammal cards, with accompanying book. Published by the Royal Natural History Museum of Belgium, by Katel Dupond, Brussels 1943.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot van 3 parastone beelden van Suske & Wiske bestaande uit: de totempaal, SW16, 2018, Lambik & tante Sidonia, SW120, 2014 en tante Sidonia, SW 122, 2015. Alles met originele verpakking en de laatste twee met certificaat.

    A lot of 3 Parastone statues of Suske & Wiske including: the totem pole, SW16, 2018, Lambik & Aunt Sidonia, SW120, 2014, and Aunt Sidonia, SW122, 2015. All with original packaging and the last two with certificates.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More