#434Dordevic Miodrag
“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60/140 -
#42
Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
#117
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#91
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
"Musicians." Two bronze figurines on pink marble. Bear signature.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#409
“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220/280 -
#120
#617
Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
A varied uranium glass set.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#177George William Adams
Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.
#66
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#635
Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
#256
Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
#388
Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
A Chinese cloisonné vase on a wooden base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 35/45