#40Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#445Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
A copper hall lamp with a grid of green glass marbles.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#68HergéLes Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d'Or”. hardcover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#564Alfons Van Meirvenne“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
"Flightless bird". India ink on paper. Signed.No longer availableDim. 50,5 x 62,50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#67Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 180