Similar lots by type
-
#665
Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#495
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#409
Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#560
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 2000/3000 -
#644
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 220/260 -
#570
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000/5000 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#510
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#630
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150/200 -
#530
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 700/800 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#580
Paar beursvormige vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Verbredende kragen omringd door een serpent. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met hun houten sokkels
Paire de vases boursiformes en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Serpents sur les épaules. Cols évasés. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec leurs socles en bois.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 2000/3000 -
#526
Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300/400 -
#628
Een Chinese schaal van meerkleurig porselein met een decor van een vogel en pioenen.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un oiseau et des pivoines.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#413
Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260 -
#600
Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.
Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 2000/3000 -
#480
Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#773
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#590
Grote balustervormige vaas van cloisonné op geel koper. Decor van bloemenvazen in de geest van de famille noire. Chinees werk.
Grand vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Décor de vases fleuris dans l’esprit de la famille noire. Travail chinois.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 400/500 -
#505
Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.
Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.No longer availableEstimate: € 100/1290 -
#520
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#775
Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#525
Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#658
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#34
Een lot van zeven fotolijsten in verschillende formaten met Sterling zilveren lijst.
Lot de sept cadres à photographie de différentes tailles en argent Sterling.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#110Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#661
Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300/500 -
#328
Kleine kolompendule. Met vergulde versiering.
Petite pendule à colonnes. Ornements dorés.No longer availableDim. H.25 cmEstimate: € 80/120 -
#382
Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#810
Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.
Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#51Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#595
Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#738
Een figuur met een stierenkop en een masker van gesculpteerd hout. Indonesië.
Statuette d’un personnage à la tête de taureau et une masque un bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#785
Een houten meubel in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren en een lade.
Meuble de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines et un tiroir.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/100 -
#37
Wassen Madonna met Kind, OLV van Scherpenheuvel. Was, linnen en onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant de Montaigu. En cire et sous globe en verre.No longer availableEstimate: € 60/80