Similar lots by type
-
#551
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300 / 350 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649
Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633
Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45 -
#627
“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Pébé
“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616
Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#613
Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622
Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#637
Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180 / 220 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#591
Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#641
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100 / 140 -
#582
Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#651
Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604
Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#314A. de Vocht
“Dreef” & “Winters landschap met rivier”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Avenue” & “Paysage hivernal à la rivière”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 20 / 40 -
#755
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220 / 260 -
#410Lancôme
Een eau de parfum verstuiver en twee verstuivers met eau de toilette van 50 en 120 ml, een body lotion van 100 ml en een algemene verzorging voor mannen van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de parfum et deux d’eaux de toilette de 50 et de 120 ml, une lotion corporelle et un soins généraux homme de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#285Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x 177 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 30,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#763
Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482Jos Hendrickx
Drie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.
Trois études sur papier. Avec cachet d’atelier et encadrées.No longer availableDim. 18 x 17 & 18 x 25 cmEstimate: € 90 / 120 -
#700
Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#609
“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50Mont Blanc Meisterstück
Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250