Similar lots by type
-
#193Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#641Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100 / 140 -
#229Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#802“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#651Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Pébé“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300 / 350 -
#613Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45 -
#209Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#640Ch. Demets“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#616Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#212Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#637Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180 / 220 -
#604Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#208Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#627“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#582Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240 / 280
Other lots in this auction
-
#310Een eikenhouten kapelletje uit de XVIIIde eeuw met een beglaasde deur. Daarin een madonnabeeldje en twee kleine vaasjes met van Brussels porselein.
Une petite chapelle XVIIIième siècle avec porte vitrée A l’intérieur se trouve une Sainte-Vierge et deux petits vases en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. H. 54,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#377Een paar vuurbokken en een paar kandelaars van geel koper.
Paire de chenets et paire de candélabres en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 40 & 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#411Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.
Petite boîte et boîte à gants en bois noirci. Les couvercles incrustés d’écaille et de laiton.No longer availableDim. h: 9 cm (corpus)Estimate: € 50 / 60 -
#245Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de +- 40 ct et des saphirs ayant un poids total de +- 40 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#611“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een zwaar gesculpteerde sgabello met opengewerkte rug, versierd met kariatiden, acanthusbladeren en meerminnen.
Sgabello en chêne richement sculpté décorée de guirlandes, de cariatides, de feuilles d’acanthes et de sirènes.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 200 / 240 -
#698Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#476BeloutjTwee dubbele en een enkele kameeltas.
Deux doubles et un simple sac de chameau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#738Een paar zuilen van rood marmer en geel koper
Deux colonnes en marbre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 400 / 500 -
#363Een lot tinnen borden en schotels in diverse uitvoeringen. XVIIe, XIXe en XXe eeuw. 24 stuks.
Un lot d’assiettes et de plats en étain. XVII-XIX-XXième siècles.No longer availableDim. 14 kgEstimate: € 80° / 100 -
#575Vanderbilt e.a.Vier vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder. We voegen er een aantal gebruikte flesjes van verschillende merken aan toe.
Quatre flacons d’eau de toilette vaporisateur et une poudre parfumée. Nous ajoutons quelques flacons ouverts de différentes marques.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#125Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en ivoirine.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’ivoirine.No longer availableDim. 12,79 gEstimate: € 1800 / 2000

