Similar lots by type
-
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#62
Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#173
“Spelende kinderen”. Een bronzen groepje.
“Enfants jouant”. Groupe en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/160 -
#391
“Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.
Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#592
Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#515
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#597Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 200/240 -
#587Carla Kamphuis-Meijer
“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200/240 -
#347
Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.
Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#545
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360/400 -
#314
“Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.
Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 400/450 -
#758
Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.
Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#267L. Riché
“Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.
“Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 380/420 -
#360
Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400/600 -
#202
Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#298
“Danseres met fakkels”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Danseuse aux flambeaux”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 160/180 -
#197Charles Anfrie
“Pas de change”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de change”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 650/800 -
#593
Een hertenstier van donkergepatineerd brons.
Cerf en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#607Carla Kamphuis-Meijer
“Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 28,5 cmEstimate: € 200/240 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#214
“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#763
Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#43
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#23
“De Zeebrugse visserij”. Dirk & Frank Neyts, Walter Dobbelaere. Ed. Van de Wiele. Brugge, 1984.
“De Zeebrugse visserij”. Dirk & Frank Neyts, Walter Dobbelaere. Ed. Van de Wiele. Bruges, 1984.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#666
Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/220 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 250/350 -
#586
Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.
Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#418François Nicolas Martinet
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw.
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200/240 -
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500/800 -
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#190Tower
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Montre de dame en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. Bruto: 23,99 gEstimate: € 800/1000 -
#496
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#549
“Dorpszicht”; “Vijver” & “Rand van een meer”. Drie aquarellen. Resp. Gesigneerd ‘Van Vliet’; ‘Boudry’ & ‘Bosteels’.
“Vue de village”, “Etang” et “Bord de lac”. Trois aquarelles. Respectivement signées Van Vliet, Boudry et Bosteels.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#470
Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 90/100 -
#83R. Aerts
Een sierkruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Cruche décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/50