Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.

Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.

Buste de femme classique en bronze à patine foncée.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2710150677.
Category: Brons.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #677
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #391

    “Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.

    Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #214

    “Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.

    “Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #314

    “Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.

    Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #593

    Een hertenstier van donkergepatineerd brons.

    Cerf en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #43

    Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.

    Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #347

    Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.

    Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #763

    Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 380
  • #173

    “Spelende kinderen”. Een bronzen groepje.

    “Enfants jouant”. Groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #592

    Een bronzen schotel van Japanse makelij.

    Plat en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #202

    Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.

    Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #267
    L. Riché

    “Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.

    “Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #360

    Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.

    Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #298

    “Danseres met fakkels”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Danseuse aux flambeaux”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #515

    “Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.

    “Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #545

    Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.

    Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #62

    Een baby van brons op een marmeren sokkel.

    Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #587
    Carla Kamphuis-Meijer

    “Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #680

    Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.

    Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.
    No longer available
    Dim. 140 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #211

    “Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.

    “Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607
    Carla Kamphuis-Meijer

    “Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 28,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #758

    Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.

    Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597
    Carla Kamphuis-Meijer
    Period: °1957

    “De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #197
    Charles Anfrie

    “Pas de change”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Pas de change”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 650 / 800
  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #217

    Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.

    Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #437

    Een lot scheepsmateriaal, bestaande uit een patrijspoort met spiegel, twee verschillende scheepskompassen en een ampèremeter.

    Lot d’objets de bateau comprenant un hublot, deux différents compas et un ampèremètre
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Schaakspel in een houten en kunststoffen doos met referenties naar het Alhambra. De stukken van gegoten metaal in goud-en zilverkleur stellen Amerikaanse en Russische figuren voor. Ter gelegenheid van het kampioenschap tussen Fischer en Karpov in 1975. Spaans werk.

    Jeu d’échecs dans une boîte en bois et plastique référant à l’Alhambra. Les pièces en métal moulé de couleur or et argent représentent des personnalités russes et américains. Edition à l’occasion du championnat entre Fischer et Karpov en 1975. Fabrication espagnole.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #442

    Een vergulde rechthoekige spiegel in Barokke stijl.

    Miroir rectangulaire en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #748

    Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.

    Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. H 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201
    Cartier

    Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.

    Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #390
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.

    Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #158

    Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.

    Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.

    Trois cannes diverses en bois à manches en ivoires, dont une à monture en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #591

    Eeen driedelig klokstel van verguld koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars op onyxen sokkels.

    Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux candélabres en cuivre doré sur socles en onyx. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #163

    Een schemerlamp van meerkleurig porselein met koperen monturen in Lodewijk XV-stijl. Laat XIXde eeuw.

    Lampadaire en porcelaine polychrome aux montures en cuivre de style Louis XV. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 54 cm
    Estimate: € 300 / 380
  • #405

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.

    Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 64 -
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More