Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselpot van roodgepatineerd aardewerk. Chinees werk.

Een dekselpot van roodgepatineerd aardewerk. Chinees werk.

Pot couvert en faïence à patine rouge. Travail chinois.
SKU: 1403170704.
Category: Aardewerk.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #704
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #814

    Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.

    Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1055

    Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1084

    Een klassieke herenbuste in XVIIIe eeuwse klederdracht van gepolychromeerd aardewerk.

    Buste d’homme classique dans le style du XVIIIe siècle en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #1082

    “Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.

    “Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #938

    Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.

    Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #402

    “Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.

    “Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Een knobbelvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Jubileumuitgave van de Porseleinen Fles, 1953.

    Un vase nodule en poterie de Delft blanche et bleue. Edition Jubilé, 1953 de la Porseleinen Fles.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #683
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd op de poot.

    “Etre post-démoniaque”. Une statue en grès. Monogramme sur la patte.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1130

    Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.

    Paire de vases de jardin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1007

    Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.

    Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #855

    Twee borden en een gemberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.

    Deux assiettes et un pot à gingembre en faïence bleue et blanche de Chine. XIXe et XVIIIe siècle. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1058

    Twee vazen en een schelpvormige siercoupe van kobaltblauw en verguld aardewerk, waarbij de eerste twee met een Handgeschilderd bloemendecor. De tweede onderaan gemerkt “W.S. & S.”.

    Deux vases et une coupe en forme de coquille en faïence bleue cobalt et dorée dont les premiers à décor de fleur peint à la main. La corbeille avec la marque “W.S. & S.”.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.

    Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #221

    Een meisjesbuste van meerkleurig aardewerk. Boheems werk. Onderaan gemerkt.

    Un buste de femme en poterie multicolore. Oeuvre bohémienne. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #980
    Johannes Domisse

    Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.

    Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1008

    Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.

    Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1021

    Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.

    Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1040

    Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...

    Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #647

    Een aardewerken vaas met een handgeschilderd decor van gebladerte. Indo-Perzisch.

    Un vase en faïence avec un décor peint à la main de feuillage. Travail indo-persan.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #984

    Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.

    Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #568

    Een beeld van groengeglazuurd aardewerk in de vorm van een schildpad en een slang met een kom in de bek. Naar de Tangdynastie.

    Une statue en faïence verte en forme de tortue et serpent. D’après la Dynastie Tang.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #951

    Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk. Delft, XVIIIe eeuw. Zonder deksels en met randschade.

    Paire de petits vases en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle. Sans couvercles et aux éclats.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #850

    Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.

    Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #637

    Een schaal van Chinees crackleware.

    Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 80 / 90

Other lots in this auction

  • #1057

    “Meisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips.

    “Fille”. Statuette en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #934

    Een regulateur in houten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers en bovenaan getooid met een gesculpteerd opzet met een kopje en een steigerend paard.

    Régulateur à cadran émaillé blanc aux chiffres romains, surmonté d’un cheval et d’un masque.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #903
    Joseph d’Aste

    “Drie putti met bloemen”. Een groep van bruin- en goudgepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    Trois putti aux fleurs. Groupe en terre cuite à patine brune et or. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #845

    Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.

    Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.
    No longer available
    Dim. h: 43 - 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #233

    “De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    “Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #224
    H. W. Van Raden

    “Bloemenstilleven”. Reproductie.

    “Nature morte aux fleurs”. Réproduction.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #873

    Een bronzen muiltje op een marmeren voetstuk. Einde XIXe eeuw.

    Mule de style Louis XV en bronze sur base en marbre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #891

    “Lezende jonge vrouw”. Een beeld van donkergepatineerd brons in classicistische stijl.

    “Jeune femme lisant”. Sculpture en bronze à patine foncé de style classique.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #979

    Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.

    2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #601

    Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.

    Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #181

    Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.

    Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #476

    Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.

    Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More