#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#325‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
#481Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
A pair of 2 hand-painted Chinese vases with dragon decoration.No longer availableDim. h 41 Ø30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#46Een houten klaptafel, verrijdbaar met 1 lade onderaan.
A wooden folding table, mobile with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 150 x 70 x 50cmEstimate: € 60 / 80