#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 600 / 700 -
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#409“Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een halssnoer van Keshi parels en een parelarmband.
A necklace of Keshi pearls and a pearl bracelet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#604‘De verleiding’, gemengde techniek op papier, onleesbaar gesigneerd.
'The Temptation', mixed media on paper, illegibly signed.No longer availableDim. h 41 x b 29 cmEstimate: € 80 / 120