#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259René DuboisParijs Straatsicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#401Een lot van 3 kristallen dieren, waarvan 2 Val Saint Lambert.
A lot of 3 crystal animals, 2 of which are Val Saint Lambert.No longer availableDim. 16 x 19cmEstimate: € 30 / 40 -
#300Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met één centrale briljant van +-0,15 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant, adorned with one central brilliant-cut diamond of approximately 0.15 carats.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#377Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versierigen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pearwood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#72Rudi De VosPeriod: °1944“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#393Roux - MarquiandEen set van 12 verzilverde messenleggers. Vintage jaren 60 design. In originele etuis.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#569Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240