Other lots in this auction
-
#715A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
A neogothic crucifix made of carved oak wood.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#710Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en saffieren in markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant in the shape of a small cross, set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct. and marquise-cut sapphires with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 600 / 700 -
#225ChristofleEen couvert in vier laden voor 12 personen met bijgevoegd 12 bestekleggers. Enkel 1 suikerlepel onbreekt.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#41Een vintage Canon camera model Canonet QL19 met lederen tas inclusief toebehoren lichtmeter, flash, etc.
A vintage Canon camera model Canonet QL19 with leather bag including accessories such as light meter, flash, etc.No longer availableDim. 22 x 23cmEstimate: € 50 / 75 -
#424Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
A painting, oil on panel, an Eastern man with a beard, signed Kazarian.No longer availableDim. h 23 x b 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
A polychrome vase, stamped Emaux de Longwy.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
An art deco dancer made of zamak on a marble pedestal.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
A varied lot of colorless crystal and glassware, including bells, vases, ashtrays, etc.No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
"Erasmus". A patinated plaster bust, with inscription on the back "Antheunis, genius and world."No longer availableDim. 22 x 15cmEstimate: € 50 / 75


