#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Johan Van BelleghemPeriod: °1949“Tweemaal Bernadette”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Met certificaat.
"Two times Bernadette". Mixed technique. Signed. With certificate.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Roux - MarquiandEen set van 12 verzilverde messenleggers. Vintage jaren 60 design. In originele etuis.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#335Oro ZecchinoEen lot van 17 vintage inox borden met vergulde rand. Gemerkt “Oro Zecchino” door Gottinghen. Inox argent 18/10.
A lot of 17 vintage stainless steel plates with gilt edge. Marked "Oro Zecchino" by Gottinghen. Stainless steel, silver plated 18/10.No longer availableDim. Ø28cmEstimate: € 50 / 100 -
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#433Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#707Een Chinees cloisonne dekselvaasje met bloemenmotief.
A Chinese cloisonné lidded vase with a floral motif.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125