#685Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#386Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#41Een vintage Canon camera model Canonet QL19 met lederen tas inclusief toebehoren lichtmeter, flash, etc.
A vintage Canon camera model Canonet QL19 with leather bag including accessories such as light meter, flash, etc.No longer availableDim. 22 x 23cmEstimate: € 50 / 75 -
#352Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd G. Leveaux in vergulde kader.
A still life of flowers, oil on canvas, signed G. Leveaux in a gilded frame.No longer availableDim. h 41 x b 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#433Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 40 / 60 -
#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220 -
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#355Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150