#664Pol MaraPeriod: 1920-1998“Vrouw met bandana”. Een mixed print op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/100.
#397SchatzEen scheepsklok met roerwiel.
A ship's clock with a helm wheel.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#284Jules DuboisEen strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#602Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
A pair of hand-painted Thai canvases.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#709Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
Stylized Village View, mixed media with watercolor on paper, dated 1974.No longer availableDim. 42.5 x 56 cmEstimate: € 25 / 50