#309Louis ApollesHoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#39Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125