#376Een houten pianstoel met rond tablet en lederen zitting. Verstelbaar in hoogte met schroef, gesteund op drie poten. Onderaan genummerd 4053.
A wooden piano stool with a round tablet and leather seat. Adjustable in height with a screw, supported by three legs. Numbered 4053 at the bottom.No longer availableDim. 53 x 37cmEstimate: € 50 / 60 -
#587Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#355Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#371Een lot van mondgeblazen kerstornamenten in de vorm van figuren o.a. vogels, huisjes en kerstmannen. +- 16 stuks.
A lot of blown Christmas ornaments in the shape of various figures, including birds, houses, and Santa Clauses. Approx. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400 -
#179Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
A pocket watch with a horse on the back, with watch chain and key.No longer availableEstimate: € 100 / 120