#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#702Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
#501
Een Chinese porseleinen dekselvaas.
#345
Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
#701
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
#381
Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.
#43
Brevarium Romanum”. Ed. Plantin - Moretus. Anvers, 1688. Reliure refaite. Nous ajoutons une couverture en vachette d’un livre de 1712.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#781Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#312Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977
“Moeder met haar baby in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#324Louis De Saeger
#193Pierre-Jules MènePeriod: 1810 - 1879
“De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 69 cmEstimate: € 100 / 160