Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.
SKU: 2111170403.
Category: Kristal.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #108
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #377

    Een lot kleurloos geslepen kristal en glas, bestaande uit een Boheemse vaas, een asbak, een kom, een vaas met messingen voet en een vaasje. Het laatste gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux et de verres incolores comprenant un vase de Bohème, un cendrier, un bol, un vase à la base en laiton et un petit vase. Ce dernier avec la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #408

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #340
    Val St. Lambert

    Een reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.

    Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.

    Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #404

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #111
    Val St. Lambert

    Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.

    Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #81

    Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.

    Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.
    No longer available
    Dim. h: 18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405
    Ichendorf

    Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.

    Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnaps.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #141
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #393

    Vijf champagnecoupes van kleurloos kristal met een gegraveerd decor.

    Cinq coupes à champagne en cristal incolore et décor gravé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #33

    Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.

    Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Yahyali

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 87
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XIXe eeuw. Kleine restauratie.

    Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamant van ± 0,10 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct. et pendentif serti d'un diamant de +- 0,10 ct. et deux émeraudes ayant un poids total de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,57 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #356

    Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.

    Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #69

    “Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Tilly Moes.

    "Vase et fleurs". Huile sur toile. Porte la signature: Tilly Moes.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #154
    Henri Schouten

    “Melkmeisje met koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd in neutrale zone.

    "Laitière et vache". Huile sur toile. Signée mais illisible. XIXième siècle. Déchirure dans la zone neutrale.
    No longer available
    Dim. 59 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #232

    Een eikenhouten gatelegtafel. XIXe eeuw.

    Une table en bois gatelag. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.

    Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 119 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #316

    Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.

    Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #384

    “Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    "Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More