#617
Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
A Delft aardewerk tobacco jar in blue and white with inscription and smoking Indian in the design. Lion heads on the side and marked "De Porceleyne Clauw" at the bottom.No longer availableDim. 38 x Ø 21 cmEstimate: € 100/150 -
#350Lacoste
Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.
#69Prosper De RooverPeriod: 1899-1974
#230
Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 11,80 g L: 6 cmEstimate: € 800/900 -
#362
Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30/50 -
#729
#76Arne Jacobsen Fritz Hansen, Denmark
“Tongue”. Een serie van 6 vintage design, wit gelakt houten stoelen met gechromeerd metalen poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 1986, onderaan gemerkt.
“Tongue”. A series of 6 vintage design, white lacquered wooden chairs with chromed metal legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, Denmark 1986, marked at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 34,5 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#261
Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#319
‘Eglise de Waupas’, olieverf op doek, gemonogrammeerd H.B.
#749
#593
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100/120