Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.

Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.

Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.
Dim. h: 24 cm
SKU: 0202160411.
Category: curiosa.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #780

    Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.

    Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een eikelvormige kruik gemaakt van een bewerkte kalebas met zilveren montuur en versierd met Arabische ruiters in een fries.

    Gourde en forme de gland à monture en argent et décorée d’une frise aux cavaliers arabes.
    No longer available
    Dim. brutto 304 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Steky model III, vintage spy camera met Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lens. Met bijpassend lederen foedraal.

    Steky modèle III, vintage spy camera avec Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lentille. Dans son petit étui en cuir brun.
    No longer available
    Dim. H 6,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #816

    Een zuil van monochroom wit gips.

    Colonne en plâtre monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. H 240 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #471

    Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.

    Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een ronde presenteerschotel met kevers en drieëntwintig vlinders. Braziliaans werk.

    Présentoir rond décoré d’insectes et de 23 papillons. Travail brésilien.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #47

    Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een missienegertje.

    Tirelire en plâtre polychrome en forme d’un nègre des missions.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #397

    Een divers lot van vier houten doosjes en een kistje. We voegen er twee stopeieren aan toe.

    Lot comprenant quatre boîtes en bois et un coffret. Nous ajoutons deux oeufs à repriser.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #416

    Een paar nachtkastjes van gefineerd hout, waarvan één met drie laden en het andere met een lade en twee deurtjes in de vorm van boeken in trompe-l’oeil.

    Paire de tables de chevet en bois de placage dont une à trois tiroirs et l’autre avec un tiroir et deux petites portes décorées de livres en trompe l’oeil.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #143
    Boch, La Louvière

    Kruikje met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.

    Petite cruche à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #61

    Tafelklokje. Frankrijk, omstreeks 1880.

    Petite pendule de table. France, vers 1880.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #423
    Isabel Cabanillas

    Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.

    Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #797
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #468
    Hergé

    “De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Reeks 1 t/m 7.

    “De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Série 1 à 7.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #557

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #123

    Een vaas van meerkleurig biscuit in de vorm van een telefonerend meisje. Onderaan gemerkt.

    Vase en biscuit polychrome en forme d’une fille téléphonant. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #794
    L. Apol

    “Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.

    “Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 21 x 36 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #565

    Zes diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: drie kleinere: 86-576, “Mao bij soldaten”. 86-601, “Schrijfles”. 86-764, “Landschap”. Iets groter: 86-763, “Ruiters”. 8172-208, “Landschap”. Langwerpig: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.

    Six affiches propagandistes chinoise des années 70: trois plus petites: 86-576, “Mao chez des soldats”. 86-601, “Leçon d’écriture”. 86-764, “Paysage”. Plus grandes: 86-763, “Cavaliers”. 8172-208, “Paysage”. Allongée: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #746
    Kashmir

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 214 x 157 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zwitserse topaas van ± 10,20 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une topaze suisse de ± 10,20 ct.
    No longer available
    Dim. 9,40 g
    Estimate: € 1800 / 2000
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More