Similar lots by type
-
#497
Een pendule van verguld brons in eclectische stijl. Slinger ontbreekt en horlogeglas gebroken. Omstreeks 1900.
Pendule en bronze doré de style éclectique. Balancier manque et verre cassé. Vers 1900.Dim. H 42 cmEstimate: € 120 /140 -
#729
Drie verschillende koekoeksklokken van gepolychromeerd hout.
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30/50 -
#533Melody in motion
Een schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#719
Een lot van tien kleine wandklokjes van meerkleurig kunststof in de vorm van dieren, een kerstman en een indiaan. Met bewegende oogjes.
Lot de dix pendulettes murales en plastique polychrome en forme d’animaux, d’un Père Noël et d’un indien. Yeux mobiles.Estimate: € 40/60 -
#737
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in diverse uitvoeringen en allen met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique. Balanciers en forme d’une fille sur une balançoire.Estimate: € 35/60 -
#91
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een mahoniehouten kast.
Pendulette de table anglaise en bronze et cuivre jaune et acajou.Dim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#744
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40/50 -
#724
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in verschillende uitvoeringen.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique.Estimate: € 40/60 -
#563
Een lot van vijf tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 30/50 -
#739
Een lot van tien diverse staande en muurklokjes van meerkleurig hout en kunststof in de vorm van bloemen, dieren en figuren.
Lot de dix pendulettes murales en bois polychrome et plastique en forme de fleurs, d’animaux et de personnages.Estimate: € 50/80 -
#573
Een lot van vier tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 20/30 -
#734
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in diverse uitvoeringen en allen met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique. Balanciers en forme d’une fille sur une balançoire.Estimate: € 35/60 -
#583
Een lot van vijf tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 30/50 -
#675
Een lot van zeven messingen jaarpendules waarvan vijf onder stolp, één zonder stolp en één met rechthoekige glazen kast.
Lot de sept pendules aux mouvement annuels en laiton, dont cinq sous globe, une sans globe et une dans une petite vitrine rectangulaire en verre.Estimate: € 35/60
Other lots in this auction
-
#465
Twee bustes van Afrikaanse vrouwen en een staande man met staf (H. 13,5 cm) van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines et un homme tenant une crosse (H. 13,5 cm) en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Estimate: € 60/70 -
#673
Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70/100 -
#378
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#240
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct et de saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,80 ct.Dim. 5 gEstimate: € 1600/1800 -
#643
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, gedecoreerd met bloemenranken.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre jaune décorés de branches fleuries.Dim. h: 27 cmEstimate: € 25/40 -
#86
Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.Dim. 415 x 105 cmEstimate: € 40/60 -
#539Broeder MaxPeriod: 1903-1973
“De schilder in zijn atelier met bloementuil en boeken”. Olieverf op doek. Gesigneerd Br. Maximinus (Victor van Meerbeeck).
“Le peintre dans son atelier avec un bouquet de fleurs et des livres”. Huile sur toile. Signée Br. Maximinus (Victor van Meerbeeck).Dim. 60 x 75 cmEstimate: € 300/400 -
#395
Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40/80° -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400/500 -
#417
Schildersezel.
Chevalet.Estimate: € 30/50 -
#580
Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#592
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30/50