#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#518-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#241Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
A black and red marble crucifix with brass crucifix.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#272Gerhard Bochmann Kaiser“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
"Maritime view", charcoal on paper by Edgard Poppe, dated 10-7-51.No longer availableDim. h 62 x b 47 cmEstimate: € 40 / 60