#302Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Eugeen van Mieghem, Antwerpen” en “Eugeen van Mieghem, Emigranten van de Red Star Line”.
A lot of 2 art books, consisting of "Eugeen van Mieghem, Antwerp" and "Eugeen van Mieghem, Emigrants of the Red Star Line".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#95Gastone Rinaldi RIMAEen lot van 6 vintage Italiaanse design stoelen uit gechromeerd metaal. Gastone Rinaldi voor RIMA, medio 1970.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#585Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.
A brass coffee table with an onyx top, with minor damage at the top, and a brass base decorated with garlands all around.No longer availableDim. h 47 x Ø 80 cmEstimate: € 40 / 60