#360Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#25- GoebelEen zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
A seated cat made of polychrome porcelain. Marked at the bottom. Small repair to one ear.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#138Lladro‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
'Southern Charm', a Lladro figurine, model number 5700 in original packaging. Umbrella stick is missing.No longer availableDim. H: 26cmEstimate: € 150 / 250 -
#37Eel lot strips, Nero e.a.
Eel lot of strip albums.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
"Face in hand." A gilded bronze in an abstract style. Signed and numbered 187/000 at the top.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 150 / 250