#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#423Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
A vintage ceramic West-Germany vase with a bulbous foot and 5 'rings', orange and brown tones.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#9“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Street scene". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 19 x 9cmEstimate: € 25 / 50 -
#27Een rood koperen altaarbel met drie belletjes.
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with baguette diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#51Een rond bronzen plaquette met portret van Napoleon. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze plaque depicting Napoleon. Inscription: "Le General Bonaparte."No longer availableDim. Ø15cmEstimate: € 75 / 100