#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#500Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#593Rousseau‘Allegorie op de telecommunicatie’. Zamakken beeld, eerste helft 20ste eeuw. De telefoonstaaf is gelijmd.
#249Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
#607Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#65Antonín Šuman TON (Thonet Tsjechië)Een lot van 4 vintage design stoelen met gestoffeerde zitting. Door Antonín Šuman voor TON (Thonet Tsjechië).
A lot of 4 vintage design chairs with upholstered seat. Designed by Antonín Šuman for TON (Thonet Czech Republic).No longer availableDim. 82 x 50 x 47cmEstimate: € 300 / 400 -
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900