#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#547BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.18 ct. F VS1.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#413Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#39‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op paneel, rechts onder gesigneerd.
'Still life with flower vase', oil on panel, signed lower right.No longer availableDim. h 50 x b 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.No longer availableDim. 32 x 23.5 cmEstimate: € 80 / 120