#93Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard geschikt voor het afspelen van 2 minuten wasrollen. Deze Standard gemaakt in USA is voorzien van een banner transfer met het opschrift Edison Standard Phonograph. Er bij zijn 7 wasrollen waarvan 4 in goede staat en 3 gebroken/gebarsten, alle 7 in hun originele doosje.
Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard suitable for playing 2-minute wax cylinders. This Standard, made in the USA, features a banner transfer with the inscription Edison Standard Phonograph. Included are 7 wax cylinders, of which 4 are in good condition and 3 are broken/cracked, all in their original cases.No longer availableDim. 27 x 32 x 23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#509Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmers feast" - A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59cmEstimate: € 400 / 500 -
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#341Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#522Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Man with Hat." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 120 x 60cmEstimate: € 150 / 200 -
#326Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#500Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View of the Rijen in Bruges". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 52 cmEstimate: € 50 / 75