#529Fred BervoetsPeriod: °1942“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
#503Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
A Chinese figurine with two child figures made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#114“Landschap met personages”. Olieverf op paneel.
"Landscape with Figures". Oil on panel.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#412“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#298Willy VandersteenEen lot van 41 Suske & Wiske strips, diverse titels en uitgaven.
A lot of 41 Suske & Wiske comics, various titles and editions.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 38cmEstimate: € 80 / 120