#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
#421Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#543Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met een motief van getorste ribben. Koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een ronde verzilverd metalen plateau aan toe.
A silver-plated metal coffee and tea set with a twisted ribs motif. Coffee and tea pots, sugar and milk pots. We include a round silver-plated metal tray.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#96GodinEen handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.
A hand-painted coffee table with floral decoration and gilded accents. Marked and numbered at the bottom with certificate label. Dated 1886.No longer availableDim. 50 x 69 x 69cmEstimate: € 100 / 200 -
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
An oak wardrobe, 1 door with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 180 x 92 x 42cmEstimate: € 40 / 60