#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#371Een vaas van meerkleurig glas.
#615Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#375Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#130Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900 -
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
A pair of modern ceramic blue vases as lamp bases.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60 / 80