#471Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.No longer availableDim. 33 x 18cmEstimate: € 180 / 220 -
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#507-Een modern bronzen beeld van een hurkende vrouw. Naar Henri Laurens. Postume geut.
A modern bronze sculpture of a crouching woman. After Henri Laurens. Posthumous casting.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 850 / 900 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,25 ct. en vier kleine briljantjes.
An 18 kt white gold ring set with a brilliant cut diamond of approximately 0.25 ct. and four small brilliant cut diamonds.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 400 / 450 -
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#605Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 203 x 106cmEstimate: € 40 / 60