#435-Een art deco tafeltje.
An Art Deco table.No longer availableDim. H. 59, Ø 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#607Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#585Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.
#101Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A horn-carved sculpture of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 175 -
#85Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100 / 150 -
#1Lladro‘Birds Resting’, een Lladro beeld, modelnr 1298 in originele verpakking.
'Birds Resting', a Lladro figurine, model number 1298 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#323Een cachepot van porcelaine de Paris, een sierschotel van Pillivuyt gemerkt en een melkkannetje.
A flower pot made of porcelain from Paris, a decorative plate by Pillivuyt with markings, and a milk jug.No longer availableDim. h: 17 cm 15 cm l: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60