#412
“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#616
Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#664Wuba Warmink
Een houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.
#89
“Landschap met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with windmill". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 100 / 150 -
#488-
Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#387
Een Chinees porseleinen schaaltje met spelende kinderen en dieren in het decor.
#495
Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#571
‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#636
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#196
Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#416
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#608
Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80