Other lots in this auction
-
#83
Een paar barokke engelenkopjes van gebeeldhouwd en verguld hout. Kleine letsels en overschilderingen.
Une paire de têtes d'anges baroques en bois sculpté et doré. Lésions mineures, repeinte.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#246
Biedermeyer cylinderbureau van gefineerd mahoniehout. XIXde eeuw.
Bureau cylindre Biedermeyer en placage d’acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 110 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#42André GoezuPeriod: °1939
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#347
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45 / 55 -
#197
Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.
Cornelius Hazart - Kerckelycke History vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Anvers 1665 (Histoire des Pays-Bas & Histoire d'Enghelandt). Reliure récente en cuir (XIXe?), Garniture, diverses planches pages restaurées. Illustrations de Gaspar Bouttats.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#160
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#27
Een lot van tweeëntwintig borden van Doorniks porselein met een décor à la mouche.
Un ensemble de vingt-deux assiettes en porcelaine de Tournai au décor à la mouche.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#26
Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#372Goebel, Germany
“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#6
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#264J.D. Molenaer
Twee schilderijen. “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux tableaux. Navires dans le port . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 28 x 58 cmEstimate: € 80 / 120