#57Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
#456Een vintage design nest of tables uit gefumeerd plexiglas. Vermoedelijk ontwerp door Michel Dumas, Frankrijk 1970.
A vintage design nest of tables in smoked plexiglass. Presumably designed by Michel Dumas, France 1970.No longer availableDim. 63 x 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
An icon, Holy Mother with Child, on wood.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 160 / 220