#376Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#14Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.
A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.No longer availableDim. 13 x 12.5 cm/tegelEstimate: € 40 / 60 -
#264Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
A set of two doors, each with four engravings featuring English hunting scenes. C. Vernet and Levachez.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
A stone sculpture of a baby. Signed.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35