#149Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Zicht op het kippenerf”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"View of the chicken yard". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
#270Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Legacy. In originelen doos.
A stainless steel men's watch, Legacy model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#608Albert OgerEen notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 75 / 125 -
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.
#369Jacobs“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120