#276Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.
A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.No longer availableDim. 103 x 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#289Superchocolat JaqcuesEen lot van 7 chromo albums, diverse thema’s. Uitgave Jacques Superchocolat.
A lot of 7 chromo albums, various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#650Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct in total. In original box and with certificate.No longer availableDim. 1,64 gEstimate: € 450 / 500 -
#196Bureaugarnituur bestaande uit bibliotheek, bureau en vier stoelen. Notenhout met zwarte houten details. Empire-inspiratie.
Desk set consisting of a library, desk, and four chairs. Walnut wood with black wooden details. Inspired by the Empire style.No longer availableDim. Bibliotheek: 190x132x48cmBureau: 80x151x90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#427Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
A lot of three African wooden masks, depicting a man, a woman, and an elephant.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492Louise Nevelson“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 20 / 30