#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.
#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#298Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#442“Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.
"Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 180