A pair of 14k yellow gold cufflinks and a matching pin set with carnelian.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300 -
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#129“Twee Hanen”. Een schilderij, olieverf op doek op paneel, draagt monogram “A.P.”. XIXde eeuw.
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#653Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
A vintage vase with swirl in relief. With label.No longer availableDim. 26 x Ø24 cmEstimate: € 70 / 90