#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#307Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)
Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#357CentralEen houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.
A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.No longer availableDim. 35 x 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#403Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.
A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#162J.J. Van de Sande-Bakhuyzen“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
#409Ad van den Brink“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#289Superchocolat JaqcuesEen lot van 7 chromo albums, diverse thema’s. Uitgave Jacques Superchocolat.
A lot of 7 chromo albums, various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 60 / 80