#693Adrian SankeyEen gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
A varied lot of four pieces of art glass by Adrian Sankey.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#8SwizaEen vintage Swiza achtdagen klokje in de vorm van een olielampje.
#610Een drie rijen parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.
A three-row pearl necklace with matching bracelet and earrings.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
A lot of three pieces of Val Saint Lambert including an ashtray and a small vase, green and colorless, and a pink bowl. All marked on the bottom and with a sticker.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60