Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebombeerd ovaal damesportret, naar de XVIIIde eeuw. Gesigneerd.
M. Paulis

Een gebombeerd ovaal damesportret, naar de XVIIIde eeuw. Gesigneerd.

Un portrait de dame, ovale et bombé, d’après le XVIIIième siècle.
Online only
Dim. 17,5 x 12,5
SKU: 2006180236.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #375

    Een litho naar Boucher en twee litho’s naar Fragonard. XIXde eeuw.

    Une lithographie d’après Boucher et deux lithographies d’après Fragonard. XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #203

    Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk meet een Chinees decor van een bloeiende theeboom en een vaas. Gewafelde rand en bloementuilen op de vleugel, naar Qinglong voorbeeld. Oude restauratie aan de vleugel. XVIIIde eeuw en een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.

    Grand plat en faïence de Delft à décor chinois d’un arbre à thé en fleurs et d’un vase. Aile rainurée aux bouquets de fleurs sur l’aile, d’après les exemples de Qinglong. Ancienne restauration à l’aile. XVIIIe siècle. Ainsi qu’un grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #117

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #153

    Een polychroom porseleinen vaas met romantisch decor. Purper in de omtrek. Gemerkt.

    Un vase en porcelaine polychrome avec décor romantique. Pourpre dans l’ensemble. Porte une marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #57

    Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.

    Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321
    Tony Van Os
    Period: 1886-1945

    “Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.

    “Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 44 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #83

    Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.

    Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #100

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #15

    Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.

    Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #65

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.

    Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #179

    “Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.

    ”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #278
    Fritz Van Luppen

    “Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.

    “Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More