Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Sellmann, Weiden

Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.

A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.
SKU: 2111230005.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #570

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total, and a ruby weighing approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,55 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #41
    Guerin, Bouffioulx

    Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.

    An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.
    No longer available
    Dim. 23cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #71
    Paul Vaidie

    Een Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.

    A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".
    No longer available
    Dim. 173cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #332

    ‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.

    "Monroe resting", mixed media on canvas.
    No longer available
    Dim. h 100 x b 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    ‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.

    "Homage to Rik Wouters." Terracotta sculpture of a woman's head.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #572
    Rachel Sutherland

    “Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547
    Karlsbader

    Een paar porseleinen schotels, verguld met romantisch tafereel. Onderaan gemerkt.

    A pair of porcelain plates, gilded with romantic scene. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 14,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Jan Vaerten

    “Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.

    "Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.
    No longer available
    Dim. 27 x 19cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #459

    Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.

    A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.
    No longer available
    Dim. 180 x 90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63
    Lladro

    ‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.

    'Dress Rehearsal', a Lladro figurine, model number 5497 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #599
    Karel de Posson
    Period: 1889 - 1960

    ‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.

    "Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #475
    Maison Taymans

    Een oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.

    An old wooden and leather trunk, with black metal details.
    No longer available
    Dim. 75 x 83 x 49cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More