Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Sellmann, Weiden

Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.

A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.
SKU: 2111230005.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #88
    The Bijou

    Een Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.

    A German wooden organette with 5 perforated turning discs. Marked "The Bijou", made in Germany.
    No longer available
    Dim. 15 x 23 x 23cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145

    Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,14 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #477

    “Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.

    “Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #522
    Fred Bervoets

    Een affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.

    A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.

    A zamak statue of a man with a wild horse on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 54 x l 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #252

    “Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.

    "Study of a Cityscape with Bridge." Charcoal on paper. Illegibly signed in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #501

    Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.

    A wooden sculpture of a seated woman. Congo.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #87

    ‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.

    "The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.

    A solid oak crib with canopy from the second half of the 19th century.
    No longer available
    Dim. 79 x 92 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #68

    Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.

    A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.
    No longer available
    Dim. H: 5-16 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #332

    ‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.

    "Monroe resting", mixed media on canvas.
    No longer available
    Dim. h 100 x b 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.

    A large crystal bowl, colorless and pink, marked on the bottom and with sticker, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More