#175
Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#126
Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200/300 -
#747Robbedoes
Een lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 140-149.
A set of 10 Robbedoes hardcover albums. Nos. 140-149.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#501
Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#246
#569Period: 1863 - 1949
“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
#174
Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#421W. GERMANY
Een paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
A pair of vintage earthenware vases. Numbered and marked W. GERMANY.No longer availableDim. 27cm & 21cmEstimate: € 40/70 -
#355
Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#727Robbedoes
A lot of 11 Robbedoes hardcover albums. 130-134 & 139. And 160, 162, 165, 166, 170.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#711
Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.
A lot of African 6 metal spearheads and 4 arrowheads.No longer availableDim. L: 42-82 cmEstimate: € 60/100 -
#462Jef Vaes
Een tekening, gemengde techniek, getiteld ’in en uit’ en gesigneerd Jef Vaes.
A drawing, mixed media, titled 'in and out' and signed Jef Vaes.No longer availableDim. h 14 x b 14 cmEstimate: € 60/80