#12“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
#131Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Scheepsjongen. Bronzen buste met bruine patina. Marmeren sokkel.
Ship's boy. Buste en bronze à patine brune. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#16Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
#392Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel, tijdperk Napoléon III. Kuif versierd met rozenguirlandes en muziekinstrumenten.
Un miroir en chêne sculpté, époque Napoléon III. Crête décorée de guirlandes de roses et d'instruments de musique.No longer availableDim. H. 141 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79Compositie op paneel. Italiaanse school.
#144J. Molenaer“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#381Meisje met hoed en lammetjes. Gipsen beeld. Gesigneerd.
Fille avec chapeau et agneaux. Statue en plâtre. Signé.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 35 / 50 -
#366“Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.
#301“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550 / 600