#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
#392Schneider“Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.
#16WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#192Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Slimvogel”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#672Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#358Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#48Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.
#440Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
#231ElkingtonEen verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#482Wilhelm Mechnig“Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.
"Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 125 / 175