#626
#60
“Sempre”. Een 18 karaats wit gouden ring.
#269
“Agriculteurs au bord de la rivière”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘94.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#58
Een paar karaffen van geslepen rood glas.
#407Royal Dux
#35
Deux petites bagues en or jaune et blanc 18 ct dont une sertie d’une perle, l’autre d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#705
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#805
Een houten wandspiegel in Louis-Philippestijl.
#533
Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#216
#490
Een wandelstok van bamboe met een uitgestoken decor van krijgers. Onderaan een uitneembare degen met ivoren handvat.
#96
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120 / 200