Similar lots by type
-
#377Een lot kleurloos geslepen kristal en glas, bestaande uit een Boheemse vaas, een asbak, een kom, een vaas met messingen voet en een vaasje. Het laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant un vase de Bohème, un cendrier, un bol, un vase à la base en laiton et un petit vase. Ce dernier avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#81Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Val St. LambertEen vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#141Val St. LambertEen art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 90 -
#340Val St. LambertEen reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.
Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#258Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75 / 90 -
#108Val St. LambertEen grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Vijf champagnecoupes van kleurloos kristal met een gegraveerd decor.
Cinq coupes à champagne en cristal incolore et décor gravé.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#405IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#404Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#355H. Goovaerts“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#275Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en een centrale topaas van ± 3,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants et baguettes ayant un poids total de +- 1,60 ct. et une topaze centrale de 3,20 ct.No longer availableDim. 8,48 gEstimate: € 950 / 1200 -
#293Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#410Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#26Een houten bijzettafeltje, versierd met ingelegde motieven van ivoor.
Petite table en bois incrusté d’ivoire.No longer availableDim. 36,50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#286Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de +- 0,25 ct et saphirs ayant un poids total de 0,60 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 550 / 650 -
#103Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500

