Other lots in this auction
-
#6Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#115Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 300 / 400 -
#328Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 3,71 gEstimate: € 950 / 1200 -
#162Henrick Vader“Vissersboten in volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche en haute mer . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#176Bibliotheek van gefineerd hout met bronsbeslag. Lodewijk XVI-stijl. Breakfront-model met marmeren blad.
Bibliothèque en bois plaqué avec garnitures en bronze. Style Louis XVI. Modèle Breakfront avec dessus en marbre.No longer availableDim. 166 x 155 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#373Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Une cruche à l’homme barbu en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
Cailles . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 780 -
#86Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Un piédestal en bois noir sculpté avec un dessus en marbre rond. Etagères tournantes sur deux niveaux, quatre pieds centraux.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Louis CrépinPeriod: 1828-1887“Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 300 / 500 -
#236Klapsecretaire van gefineerd hout met bronsbeslag. Empire-stijl. Marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage avec garnitures en bronze. Style Empire. Tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,17 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 1,17 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1650 / 1850

