#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#697Een dubbelzijdige speculaasvorm met met dieren en andere kant met muzikant, visser, en twee jagers.
A double-sided gingerbread shape with animals and the other side with a musician, fisherman, and two hunters.No longer availableDim. 50 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#493Een lot treinen van Bachmann bestaande uit een stoomlocomotief + tender ‘Jupiter’, en 11 wagons/tankwagens, allen in originele verpakking. HO.
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#316Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.
A solid wooden crib, partially covered, early 20th century.No longer availableDim. 96 x 103 x 47Estimate: € 40 / 60