Similar lots by type
-
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#3Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#111Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#53Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#54Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30 / 40 -
#47“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#56Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 20 cm -
#58Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 24 cm -
#59Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm
Other lots in this auction
-
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#9“Commerce - Industrie”. Een gietijzeren muurornament met allegorische voorstelling. Beschadiging aan het bevestigingspunt.
No longer availableOnline onlyDim. 19 x 43 cm -
#76Drie beeldjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 26 cm -
#43“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cm -
#64Royal Doulton, England“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 20 cm -
#36“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cm -
#20“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 17,5 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cm -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm -
#14Een lot metalen voorwerpen, bestaande uit een enterhaak, een tuig et vier hangende kruishaken, een zesarmig luchtertje, een onderdeel van een hangluchter en een mandje.
No longer availableOnline only -
#67Een paar metalen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in resp. vier en vijf rijen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 58 & 47cm -
#10“Hawkins Electrical Guide - A progressive course of study for engineers, electricians, students and those desiring to acquire a working knowledge of electricity and its appplications”. Delen 1, 2, 3, 4, 6, 8 & 9. Ed. Theo. Audel & Co. New York, 1922.
Hawkins Electrical Guide - Un cours progressif pour les ingénieurs.No longer availableOnline only

