Similar lots by type
-
#271
Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#691
Een paar balustervazen van cloisonné op geel koper, versierd met een bloemendecor.
Une paire de vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#799
Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.
Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 55 / 65 -
#580
Een achtarmige luchter van messing en glas, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre à huit brans en laiton et verre, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 240 / 360 -
#33
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111
Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).
Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#534
Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320 / 400 -
#391
Een antieke messingen beddenpan met smeedijzeren handvat.
Un bassin de lit antique en laiton et manche en fer forgé.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#91
Een lot bestaande uit vier antilopenpoten, een hoorn, een oude lederen riem voor patronen en negen bekertjes van antilopenvacht in verschillende formaten.
Lot comprenant quatre pieds d’antilope, une corne, une ceinture en cuir pour les cartouches et neuf gobelets en peau d’antilope de différents formats.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#462Christian Silvain
Een paar pendants met symbolische onderwerpen. Lithografieën in kleur, gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd 61/100 en 87/100 buiten de plaat.
Paire de pendants au sujets symboliques. Lithographies en couleurs, signées dans et hors planche, numérotées 61/100 et 87/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23
Twee boeken:- “Sabena- De pioniersjaren”. Annelies Verbeke Ed. Lido, 2011.- “De aarde vanuit de hemel”. Yann Arthus-Bertrand. Ed. Lannoo, Tielt, 2001.
Deux livres:- “Sabena- De pioniersjaren”. Annelies Verbeke Ed. Lido, 2011.- “De aarde vanuit de hemel”. Yann Arthus-Bertrand. Ed. Lannoo, Tielt, 2001.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#17
Bonbonnière in kleurloos kristal op verzilverde voet.
Bonbonnière en cristal incolore sur piédouche argenté.No longer availableDim. H 25 cm; B 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#689
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Paalen”.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Paalen”.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#244Edgard WiethasePeriod: 1881-1965
“Ruiters” en ”Trekpaarden”. Drie studietekeningen. Resp. aquarel en potlood op papier. Alle gesigneerd. In twee kaders.
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150 / 200 -
#628
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257
Alle Belgische postzegels van 1969 tot en met 2000, ook blokken en vellen. In drie Davo-albums.
Tous les timbres postes de 1969 à 2000, ainsi que les blocs et les feuillets. En trois albums Davo.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#126
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie, bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite commode de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, décoration de marqueterie, montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133
“Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.
”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#312
“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#432
“Dansende Tutsi”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening: “Daxhelet”.
”Tutsi dansant”. Techniques mixtes sur panneau. Porte la signature: “Daxhelet”.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 40 / 60