#677Een lang gerekt Chinees vaasje van meekleurig eierschaalporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. In etui.
Un vase à col long chinois en porcelaine polychrome coquille. Décoration de fleurs. Marque sous la base. Dans un étui.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#246Een eikenhouten commode met drie laden.
No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cm -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#97Lot varia bestek van massief zilver.
#498Twee verschillende houten theaterpoppen.
#572“Portret in de stijl van Penck.” Acryl op doek.
”Portrait dans le style de Penck. Acrylique sur toile.No longer availableDim. 50 x 40Estimate: € 100 / 120 -
#63Val St. LambertTwee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
#570Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#389Félicien Rops“Slachtoffer van de duivel”. Gravure. Draagt een monogram.
”Victime du diable”. Une gravure. ¨Porte un monogramme.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 100 / 160 -
#619Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#17Jijé“Christoffel Columbus”. Uitg. Dupuis 1946. Lichte slijtage, goede staat.
”Christoffel Colombus”. Ed. Dupuis 1946. Légères usures, bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80