Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote rechthoekige wandspiegel van hout in schildpadimitatie.

Een grote rechthoekige wandspiegel van hout in schildpadimitatie.

Grand miroir rectangulaire en bois imitant l’écaille.
Dim. 155 x 90 cm
SKU: 2405160430.
Category: Spiegel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #421

    Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.

    Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #599

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en kroon.

    Miroir ovale dans un cadre doré surmonté d’une couronne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #354

    Een ovale spiegel in een vierkant kader van verguld hout.

    Miroir ovale dans un cadre carré en bois doré.
    No longer available
    Dim. 71 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #625

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #752

    Een paar halfronde wandtafels van gefineerd hout in Engelse stijl. XIXe eeuw.

    Paire de consoles demi-lunes en bois de placage de style anglais. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #664
    Godeau

    “St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    Een Oosters, handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een eetkamer in Louis-Philippestijl, bestaande uit een tafel met gechantourneerd blad op centrale poot en zes, deels zwartgepatineerde stoelen, versierd met een een gesculpteerd decor van peren en bloemen.

    Table violon et six chaises en acajou. La table au pied central sur quatre volutes. Les chaises aux dossiers sculptés partiellement noircis présentant des poires et des fleurs. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. l: 176 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #533

    Een beker met een mannenhoofd en een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Kuba & Luba Zaïre.

    Chope en forme de tête et statuette d’ancêtre en bois sculpté. Kuba et Luba, Zaïre.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #461

    Een paar kleine balustervaasjes van Chinees porselein met een Nankingdecor. Onderaan gemerkt.

    Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de Nankin. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een saffier van ± 1,16 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir de ± 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #516

    Een klapsecretaire van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een lade boven en twee laden onder het klapblad en bovenaan een groen marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Un tiroir vers le haut et deux vers le bas. Tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #396

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, kopjes, een bierpul met tinnen deksel, enz.

    Lot varié de porcelaines, comprenant un service à thé, des tasses, une chope au couvercle en étain etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #634
    Gerard Verlinden

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More