#26Etabl. Becker, BruxellesEen messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cm -
#66Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#98Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cm -
#94Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#58Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cm -
#150Drie verschillende halssnoeren van zilver één bezet met parels en één bezet met lapis lazulie en bijpassende ring.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#12Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
#97D. Van RijckeghemEen reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 18 cm -
#111Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30