Other lots by Kirman
Similar lots by type
-
#249
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 245 cmEstimate: € 400 / 600 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30 / 50 -
#672Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400 / 600 -
#388Bidjar
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 150 x 77 cmEstimate: € 50 / 80 -
#712
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Gabbeh
Een handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#676Bachtiari
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 307 cmEstimate: € 70 / 100 -
#472
Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 287 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Kazak Caucase
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 145 cmEstimate: € 30 / 40 -
#279
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 30 / 50 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60 / 80 -
#502
Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#296Josheghan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 312Estimate: € 100 / 120 -
#426
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.No longer availableDim. 295 x 102 cmEstimate: € 200 / 260 -
#132
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#656
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 280 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Kashmir
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 120 / 200 -
#349
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 335 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 20 / 30 -
#659Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 283 cmEstimate: € 200 / 240 -
#704
Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#651
“Man met rat” en “Oude wijze”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Homme et rat”. et “Vieux sage”. Deux netsukés japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#607
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#67
Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#778
Een paar messingen kerkkandelaars, en een bronzen kandelaar.
Paire de candélabres d’église en laiton. On y joint un exemplaire en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#106
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XVI. Garniture en tapisserie fleurie.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#599Lionel Vinche
“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#753
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70 / 90 -
#437
Een model van de Eiffeltoren, versierd met kraaltjes.
Modèle de la Tour Eiffel décoré de perles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#48
Kristallen coupe met zilveren rand, gemerkt 835‰.
Coupe en cristal au bord en argent 835‰.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#748
Een wandconsole van geel koper in Lodewijk XV-stijl met een grijsgeaderd marmeren blad.
Console murale en cuivre jaune de style Louis XV à tablette en marbre veiné gris.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 60 / 100