Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
Dim. 210 x 165 cm
SKU: 2709160766.
Category: Tapijt.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #766
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #622

    Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.

    Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 107 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 127 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #796

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 353 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 241 x 172 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #386

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #827

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 270
  • #402

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446
    Mahal

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 297 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #406

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.
    No longer available
    Dim. 121 x 88 & 150 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 5à
  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Carpette persane en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 221 x 141 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

    Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 355 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #8

    Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.

    Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586
    Mori

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 119 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #776

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Petite carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 148 x 108 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #76
    Mori Bochara

    Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.
    No longer available
    Dim. 194 x 268 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #799

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 290 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #6

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.

    Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.
    No longer available
    Dim. 246 x 126 & 180 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #495

    Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.

    Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385
    Longines EFC°

    Een roestvrij stalen herenhorloge, bandje met verlengstukken.

    Montre d’homme en acier inoxydable. Bracelet à allonges.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #479
    Rik Slabbinck
    Period: 1914-1991

    “Stilleven”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 6/35 buiten de plaat.

    “Nature morte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 6/35 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1

    Een lot van vier verschillende eenden, waarbij één als doosje.

    Lot de quatre canards dont un dans une petite boîte.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een buffetkast van gesculpteerd en gebeitst eikenhout met twee paneeldeuren en twee laden onderaan en twee gevitreerde deuren in het opzet, telkens geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes.

    Buffet en chêne sculpté et peint, le dessous ouvrant à deux portes pleines et à deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées, chaque fois flanquées de deux colonnettes cannelées.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #124

    Een lambriseringspaneel van grijsgepatineerd hout, versierd met een vasque met guirlandes en vogels van plaaster in hoogreliëf.

    Un panneau de lambris en bois à patine grise décoré d’une vasque aux guirlandes et oiseaux en plâtre en relief.
    No longer available
    Dim. 107 x 103 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389

    Twee kleine wandspiegels van verguld hout, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.

    Deux petits miroirs en bois doré dont un de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #656

    Een eikenhouten eettafel met dertien stoelen, bekleed met groen imitatieleder.

    Table réfectoire en chêne accompagnée de treize chaises recouvertes de simili.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #452

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232
    Liviu Calinescu
    Period: °1946

    “Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 97 x 195 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #310
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.

    Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 66,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #32

    Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.

    Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More