Similar lots by type
-
#74
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 121 x 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. x 285 cmEstimate: € 120 / 200 -
#183
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#329
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 50 / 80 -
#238Gaspard De WitPeriod: 1892-1971
“Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
“Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.No longer availableDim. 171 x 122 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#230
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#374Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#282
Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
Petit meuble en laque de Chine aux personnages en pierre dure.No longer availableDim. 436 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#260Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 140 x 235 cmEstimate: € 80 / 100 -
#358Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220 / 280 -
#334Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Gaspard De WitPeriod: 1892-1971
“XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#324
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 101 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#285Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#314Indo-Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 197 x 123 cmEstimate: € 50 / 80 -
#255Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.
Une carpette d'Orient en laine nouée main, décor de fleurs et animaux.No longer availableDim. 163 x 119 cmEstimate: € 80 / 100 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120 / 200 -
#417
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#12
Twee stoelen van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug.
Deux chaises en bois doré de style Louis XVI. Sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#244Charles PoupaertPeriod: 1874 - 1935
“Beuken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Hêtres". Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356
Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#92
Een eikenhouten kofferbank in Bretoense stijl met een wegklapbare rug.
Banc coffre en chêne de style breton. Dos abattant.No longer availableDim. b: 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 180 -
#36
Een krantenrekje, een klein tafeltje en een bankje.
Porte-journaux, petite table et banquette.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4
Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.
"Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.No longer availableDim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201Xavier Raphanel
Een beeldje van verguld brons en ivoor van een koninklijke page. Omstreeks 1900. Een vingertje manco.
Une statue en ivoire et bronze représentant un page royal. +- 1900. Il manque un doigt.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#64
Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pieds sont décorés de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40 / 80 -
#354Iran
Een handgeknoopt karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#109
Een wandconsole in art decostijl van imitatie wortelnootfineer met een lade aan weerskanten.
Console de style art déco imitant le ronce de noyer, ouvrant à un tiroir de chaque côté.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 200 / 240