Similar lots by type
-
#238Gaspard De WitPeriod: 1892-1971
“Verdure met diverse bloemen, vruchten en personages”. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
“Verdure aux nombreux fleurs, fruits et personnages”. Signée et avec l’armorie de Malines.No longer availableDim. 171 x 122 cmEstimate: € 800/1200 -
#74
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 121 x 74 cmEstimate: € 40/60 -
#285Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#230
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#417
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120/200 -
#344Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#374Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120/200 -
#282
Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
Petit meuble en laque de Chine aux personnages en pierre dure.No longer availableDim. 436 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#255Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.
Une carpette d'Orient en laine nouée main, décor de fleurs et animaux.No longer availableDim. 163 x 119 cmEstimate: € 80/100 -
#265
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. x 285 cmEstimate: € 120/200 -
#183
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100/180 -
#314Indo-Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 197 x 123 cmEstimate: € 50/80 -
#334Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#358Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220/280 -
#329
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60/80 -
#204Gaspard De WitPeriod: 1892-1971
“XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800/1200 -
#324
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 101 cmEstimate: € 50/80 -
#260Dozar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 140 x 235 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#351
Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270/350 -
#168
Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60/80 -
#250
Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200/300 -
#44
Een paar fauteuils met groen fluwelen bekleding.
Une paire de fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#49
Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 180/240 -
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#69
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Tilly Moes.
"Vase et fleurs". Huile sur toile. Porte la signature: Tilly Moes.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#28
Koperen wandlicht versierd met een engeltje.
Une lampe murale en cuivre avec une décoration d'ange.No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 60/80 -
#80Omega Seamaster
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#128
Een hen, een haan en vier kuikens van gebeeldhouwd jade. Met houten sokkeltjes. Chinees werk.
Une poule, un coq et quatre poussins en jade sculptée. Sur socle en bois. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#331
Een houten schommelpaard. Gedecoreerd met bloemen op het zadel.
Cheval à bascule en bois. Décor de fleurs sur la selle.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/100 -
#293
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.No longer availableEstimate: € 120/200