Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

Une petite carpette persan en laine faite main.
Dim. 178 x 89 cm
SKU: 1906180625.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #703

    Een Chinees porseleinen schaaltje.

    Un petit plat en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. l.27,50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #464
    Ludo Laagland
    Period: 1923 - 2006

    “Moeder en kind”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Mère et enfant”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #313

    Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.
    No longer available
    Dim. h:40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #630

    Een ééndeursvitrine met messingen versieringen.

    Une vitrine à une porte, montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #324
    Louis De Saeger

    “Bloemstilleven met schelpen.” Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Nature morte, coquillages”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #274
    Jean Colin
    Period: 1881 - 1961

    “Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #285

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp van ± 0,10 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. serties de deux diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #649

    Een divers lot zeeschelpen. Zes stuks.

    Un lot de coquillages divers. Six pièces.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #497

    Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.

    Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.
    No longer available
    Dim. 155 x 120 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.

    Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.
    No longer available
    Dim. b: 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More