Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Hamadan

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Un tapis persan en laine fait main.
Dim. 312 x 218 cm
SKU: 1906180615.
Category: Tapijt.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #615
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #775

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #745

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persan en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 398 x 297 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #845

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #635
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #785

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Une carpette orientale en laine faite main. Usures.
    No longer available
    Dim. 168 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #201

    “Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.

    ”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 312 x 248 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #600
    Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 197 x 295 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #781
    Heriz

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir Persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #403

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.

    Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 124 x 70 & 116 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 275 x 365 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #755

    Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.

    Une carpette antique en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 205 x 117 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #795

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 98 x 96 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #783

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.

    Un petit tapis Kelim en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 208 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #415

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une petite carpette d’Orient en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 182 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #610
    Indo-Wiss

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 235 x 175cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #810
    Ardebil

    Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.
    No longer available
    Dim. 256 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #565
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 358 x 261 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #575

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.

    Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 306 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #605

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Une carpette en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 242 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #405

    Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 134 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #313

    Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.
    No longer available
    Dim. h:40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #291

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #692

    “Luchtballon”. Een lithografie. Gemonogrammeerd en genummerd 36/500 buiten de plaat. Belgische school.

    ”Montgolfière”. Une lithographie. Porte un monogramme et numérotée 36/500 hors planche. Ecole Belge.
    No longer available
    Dim. 62 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #103

    Een Franse schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat en twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée française en marbre vert et noir. Cadran émaillé. Avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #172
    Jean Hodru
    Period: 1870 - 1932

    “Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #680

    Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.

    Un fauteuil en hêtre, style Louis XIII, revêtement en velours vert.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #752
    Cassiers

    Lithografie “3 mannen aan de Schelde”

    ”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 50 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een Guanyin van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.

    Un Guanyin en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #374

    Een paar bronzen balustervormige cassolettes met rood marmeren voetstukken.

    Une paire de cassolettes balustre, socles en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 121 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #481

    Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More