#636Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 116 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een Sabswar tapijt met de oorspronkelijke Meshed-tekening in de typische warme kleuren.
#586Een wollen tapijt, vierkant, met de afbeelding van lama’s of alcapa’s.
A wool carpet, square, featuring a depiction of llamas or alpacas.No longer availableDim. 202 x 202 cmEstimate: € 60 / 80 -
#596Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#465Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 365 x 228 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#656Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 128 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een handgeknoopt wollen Art Deco tapijt met geometrisch motief.
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
#626Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
A small Moud runner with traditional coloration and pattern.No longer availableDim. 190 x 80 cmEstimate: € 150 / 200
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#601Bronzen Bodhisattva. Indonesië.
Bronze Bodhisattva. Indonesia.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#334LimogesEen lot van twee kobaltblauwe en met goudverf gedecoreerde vaasjes, het ene gemerkt M-fres Limoges en de schildering vooraan getekend M Mille, het andere draagt binnenin een merkteken A.
#77Een lot van 3 beelden in messing op houten sokkel.
A lot of 3 brass sculptures on wooden bases.No longer availableDim. h 49.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,95 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.95 ct.No longer availableDim. 20,18 gEstimate: € 1650 / 1800 -
#265C. LamoteEen lot van 10 foto’s. ‘La Visite Officielle de S.M. le Roi Baudouin au Congo Belge et Au Ruanda-Urundi. Congopresse. 1955.
A lot of 10 photos. "The Official Visit of H.M. King Baudouin to Belgian Congo and Ruanda-Urundi. Congopress. 1955."No longer availableDim. 18,5 x 24,5cmEstimate: € 80 / 120