#415Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#595HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#600BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#610Indo-WissEen handgeknoopt wollen tapijt.
#745Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#605Een handgeknoopt wollen karpet.
#795Een Antiek Pakistaans karpetje.
#565HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
#403Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
#781HerizEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#783Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
#775Een Antiek Pakistaans karpetje.
#585HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
#785Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
#635HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#755Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
#615HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 1800 / 2200
#750Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
#761Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.
#461Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
#8“De wereld van de Hanze”. Albert d’Haenens. Ed. Mercatorfonds, 1984.
#769Hydrographic Office U.S. NavyEen partij van 9 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “Saint-Helena”. 2e Ed. 1924. “Marianas”. 9e Ed. 1921. “Pt. Arguello to San Isidro Pt”. 1e Ed. 1928. “North Coast of Brazil”. 4e Ed. 1939. “Marshal Islands Southern Part”. 1e Ed. 1924. “Booby Island to Albany Pass”. 2e Ed. 1927. “Anchorages in Aniwa Wan”. 1e Ed. 1924. “Bahia Honda”. 11e Ed. 1934. “Canal Chacao - Chile”. 1e Ed. 1924.
Un lot de cartes nautiques du XXième siècle, années différentes:“Saint-Helena”. 2e Ed. 1924. “Marianas”. 9e Ed. 1921. “Pt. Arguello to San Isidro Pt”. 1e Ed. 1928. “North Coast of Brazil”. 4e Ed. 1939. “Marshal Islands Southern Part”. 1e Ed. 1924. “Booby Island to Albany Pass”. 2e Ed. 1927. “Anchorages in Aniwa Wan”. 1e Ed. 1924. “Bahia Honda”. 11e Ed. 1934. “Canal Chacao - Chile”. 1e Ed. 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine diamantjes, onyx en een centrale robijn van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de petits diamants, onyx et un rubis central de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 14,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#488Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.
Un sage chinois sur un chien Pho, Blanc de Chine.No longer availableDim. h.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500