#455Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#99Rudi de VosPeriod: °1944“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#457Een vintage bureaulamp met buigzame arm in chrome uitvoering.
A vintage desk lamp with a flexible arm in chrome finish.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#192“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Lassoed mustang". A large group of patinated bronze after a work by Frederic Remington.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#231Een gepatineerd Victoriaans houten hobbelpaard. Met leder en ijzer afwerking. 19e eeuws.
A patinated Victorian wooden rocking horse. With leather and iron finishing. 19th century.No longer availableDim. 91 x 84cmEstimate: € 120 / 180 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#290Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 500