#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#694Tom Roman“Zeezicht bij nacht”. Een schilderij, olieverf op papier. Gesigneerd.
#144“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Vissershaven". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#668Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
#322Richard BasseleerMediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
Mediterranean village seascape, oil on board.No longer availableDim. 18.5 x 23.5 cmEstimate: € 25 / 75 -
#301Een hotelbelletje in messing voorstellend een aap op een schildpad met banner waarop vermeld ‘Train De Plaisir’.
A brass hotel bell depicting a monkey on a tortoise with a banner that reads 'Train of Pleasure'.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 40 / 50