#755Een Chinese vaas met 3 figuren en florale decoratie.
#113Een terracotta buste. Inscriptie achteraan 1811 CDB
#767RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
A lot of 10 Robbedoes hardcover albums, numbers 150-159.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#427Val Saint LambertEen Art Deco vaas met label gemerkt VSL Luxval.
An Art Deco vase with a label marked VSL Luxval.No longer availableDim. 21 x Ø 14 cmEstimate: € 35 / 70 -
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#585Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.
#473Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
#510Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#309Louis ApollesHoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
Hoevenzicht in Winter, oil on panel.No longer availableDim. 37.5 x 27.5 cmEstimate: € 100 / 150