#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#721Een set van 2 granieten Foo-dogs.
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#255Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#412“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
#602Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
A pair of hand-painted Thai canvases.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60 / 80