#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#335Oro ZecchinoEen lot van 17 vintage inox borden met vergulde rand. Gemerkt “Oro Zecchino” door Gottinghen. Inox argent 18/10.
A lot of 17 vintage stainless steel plates with gilt edge. Marked "Oro Zecchino" by Gottinghen. Stainless steel, silver plated 18/10.No longer availableDim. Ø28cmEstimate: € 50 / 100 -
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#21Een vintage camera model Agfa Box in stoffen legertas.
A vintage camera model Agfa Box in a fabric shoulder bag.No longer availableDim. 11 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#83Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#60Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met twee briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,68 ct. FSI1.
A pair of 18 karat yellow gold earrings with two diamonds totaling approximately 0.68 carats. FSI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950 / 1100