Other lots by Delvaux
#215DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.
A handbag made of dark brown leather. Marked. Comes with a dust bag. Signs of use and wear at the attachment of the handles.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666MalayerEen oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#256Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#301Een hotelbelletje in messing voorstellend een aap op een schildpad met banner waarop vermeld ‘Train De Plaisir’.
#719Drie werken. Grassin. “Je suis seul ce soir...”. Gouache en pen. H. Adam. “Pierrot de Lune”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd XVIII. “Linkeroever en de rede van Antwerpen”. Aquarel en inkt. NIet gesigneerd.
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60